Nelikertainen laajeneminen varmistaa optimaalisen voimien jakautumisen rakennusmateriaaliin ja antaa hyvät kiinnitysarvot massiivi- ja reikätiilimateriaaleissa.
Tori | 08.07.2026 | Helsinki Ilmianna ylläpidolleHei sinä päivittäistavarakaupan osaaja! Onko sinulle kertynyt kokemusta S-, tai K-ryhmän kaupoista ja asiakaspalvelu on sinun juttusi? Etsimme nyt valmiita kassaosaajia Vaasan ja lähikuntien...
Duunitori | 22.06.2026 | Vaasa Ilmianna ylläpidolleHei sinä päivittäistavarakaupan osaaja, Onko sinulle kertynyt kokemusta S-, tai K-ryhmän kaupoista ja asiakaspalvelu on sinun juttusi? Etsimme nyt valmiita kassaosaajia Turun ja lähikuntien...
Duunitori | 15.06.2026 | Turku Ilmianna ylläpidolleSamsoniten kova muovinen matkalaukku neljällä pyörällä ja teleskooppikahvalla. Vetoketjusulku ja sivussa numerolukko. Sisällä toisella puolella verkkotasku. Ko
Tori | 09.07.2026 | Helsinki Ilmianna ylläpidolleArredokit, Garda 100 -kaappi, vasen, Taupe Matt. Syvyys 33, Leveys 40, korkeus 165 cm. Myymälämalli, Ovh. 708; Nyt hintaan 399,- euroa.
Tori | 06.07.2026 | Espoo Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
3h+k+s
Etsitään pientä omakotitaloa rantakylän alueelta 2-3 h+k+s. Rivitalotkin huomioidaan. Tarkoituksena löytää syksyyn mennessä asunto minulle ja pojalleni ja kahdelle kissalle. Luottotiedoissa valitettavasti merkintä mutta vuokrat aina ajoissa maksanut. Vuokra vakuus onnistuu! Meistä saisi pitkäaikaisen vuokralaisen.
Tori | 10.05.2023 | Joensuu3h + k + s
Siisti, hyväkuntoinen ja valoisa kolmio vapaana 1.3.2023 Sastamalan Äetsässä! Huonejärjestys on toimiva ja reilu huonekoko mahdollistaa erilaisia sisustusratkaisuja. Vuokraan sisältyy modernit valokuituyhteydet, autokatos, lämmitystolppa ja varasto. Rauhallinen asuinalue. Sähkölämmitys ei sisälly vuokraan.
Tori | 28.02.2023 | Konstuntie 1 a 33h+k+s
Lisätiedot Siisti saunallinen kolmio, rauhallisella alueella. Pienkerrostalon 2. kerroksessa, lasitettu parveke.Taloyhtiön suurimmat remontit tehty lähivuosina.Yhteydenotot 041-4497110
Tori | 03.12.2020 |2-3h+k+s
Etsimme vuokra-asuntoa 2-3h+k+s n.60 neliötä min. Kauhajoen keskustan alueelta tai n. 5km:n säteellä keskustasta. Omakoti-, pari- tai rivitalo. Lämmitys mieluiten sisällyttävä vuokraan. Keski-ikäinen pariskunta + seniorikoira eli koira pitäisi olla sallittu asukas.
Tori | 05.03.2023 | KauhajokiRivitalo 3h, k, s
Lisätiedot Valoisa rivitalo kolmio, yhdessä tasossa.Sijaitsee rauhallisella ja hyvällä alueella, sipilänmäellä, kuusankoskella. Palvelut löytyvät läheltä.Taloyhtiössä kaukolämpö.Takapiha aidattu ja aukeaa metsään.Velatonhinta :78 000eurMyyntihinta : 65 000eurVastike 385,70eur /kk ,sisältää rahoitusvastikkeen
Tori | 22.01.2023 | Sipiläntie 12 f3h+k+s Kuvansissa
Lisätiedot Vuokralle tarjotaan viihtyisä 3 h+k+s 86 m² rivitalon päätyhuoneisto. Rauhallinen taloyhtiö, jonka lähellä päiväkoti, koulu ja leikkipuisto. Varkauteen esim. Prismalle alle 7 km. Makuuhuoneessa on tilava vaatekaappi ja toisessa makuuhuoneessa vaatehuone jossa myös reilusti tilaa. Kodinhoitohuoneessa on pesukone ja kuivausrumpu. Nämä voidaan myös halutessa viedä pois. Saunassa Narvin löylyvalmis kiuas. Keittiössä on reilusti kaappitilaa, induktioliesi, uuni, integroitu liesituuletin/koneellinen ilmanvaihto, astianpesukone ja jääkaappi. Pakastin sijaitsee asunnon etupuolella olevassa tilavassa varastossa. Avarasta olohuoneesta pääsy takapihalle jossa katettu terassi. Asunnon keittiö ja osa keittiölaitteista, WC, lattiat ja osa seinäpinnoista remontoitu 2020. Pesuhuone ja sauna remontoitu 2014. Asunto sähkölämmitteinen, ilmalämpöpumpulla. Asukas tekee oman sähkösopimuksen sekä kotivakuutuksen. Vesi laskutetaan kulutuksen mukaan. Asunnon vuokra sisältää autokatospaikan. Lemmikit tapauskohtaisesti. Luottotiedot tarkistetaan.
Tori | 06.04.2022 | Kaviokuja 3 h3H+K+S Joensuussa
Myydään 3h+k+s 74,5 m2 Karsikosta. Lasitettu parveke. 3. krs. Talossa on hissi. Asunto on hyväkuntoinen, tehty vuonna 2021 ikkunaremontti ja kodinkoneita uusittu. Talonyhtiössä on kylmäkellari, häkkivarasto, pesutupa ja pyykinkuivaushuone. Autolle on tolppapaikka. Hyvät lähipalvelut; kauppa, kirjasto, päiväkoti ja linja-autopysäkki kävelymatkan päässä. Joensuun keskustaan 2,5 km. Talonyhtiön 5 v korjaussuunnitelmaan ei ole suurempia remontteja kaavailtu. Hoitovastike vain 234,68e/kk. Vesimaksu 22 e/kk.
Tori | 02.01.2022 | Karsikonkatu 62-3h+k(s)
Hei,Olemme työssäkäyvä pariskunta ja etsimme vuokralle 2-3h+k. Sauna ja oma pienikin takapiha olisi plussaa. Olemme savuttomia ja luottotiedot on kunnossa. Mukana muuttaisi rauhalliset ja sisäsiistit kissa ja koira.Muuttamaan pääsisimme 1.2.2022.Max vuokra 900.Otathan yhteyttä, mikäli sinulla olisi tarjota meille asunto
Tori | 29.12.2021 | KuopioRivitalo 3h+k+s
Ostetaan rivitalo 3h+k+s. Toivomme että asunto olisi mieluusti yhdessä tasossa ja Lappeenrannassa Huhtiniemi-Lavola-alueella. Yhteydenotot puh. 0407734766 tai 0407076259
Tori | 30.10.2021 | Lappeenranta3h + k + s, keskustassa
Rauhallinen, kodikas saunallinen kolmio rauhallisesta talosta ydinkeskustassa, 3./4-kerroksesta, hissi löytyy. Talo rakennettu vuonna 1963, mutta asuntoa remontoitu aikojen saatossa. Kylpyhuone uusittu vuonna 2011 valmistuneen putkiremontin yhteydessä ja tuolloin huoneistoon myös rakennettu sauna. Kylpyhuoneessa paikka pyykinpesukoneelle. Vesi kulutuksen mukaan, ennakko 15/hlö/kk. Asunto vapautuu 1.10.. Autopaikan vuokraus on myös mahdollista.
Tori | 11.09.2021 | Asemakatu 16