Suositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Pirelli BMW E39
Siistikuntoiset BMW alumiinivanteet renkailla.olleet viimeksi E39 tulleet kaupoissa joten en ole ite käyttänyt. oisko jotkut eurokitkat päällä, pintaa en mitannut mutta (kuvasta näkee joitakin millejä)
Nettivaraosa | 17.05.2022 | HimankaBMW alumiinivanteet
Siistikuntoiset ja suorat BMW E39 alkuperäiset aluvanteet. Halkaisija 15, leveys 7, ET20. Keskilätkät mukana. Päällä huonot kesärenkaat. Vain nouto Lempäälästä.
Tori | 17.11.2023 | LempääläMichelin BMW Alumiinivanteet
BMW:n e39:n 5x120 18 tuumaiset Inter Action FA 10, edessä 8 1/2 ja takana 9 1/2. Et edessä 13 ja takana 19. Hyvillä Michelinin X Ice kitkoilla, pintaa 7,0-7,5.
Nettivaraosa | 31.07.2022 | HollolaBMW alkuperäiset alumiinivanteet 7x16 ET20
BMW alkuperäiset Radial Spoke 48 alumiinivanteet 7x16 ET20 5x120Aivan erityisen uljas hyvä klassikko vannesarja joka on tasapainotus-koneessa kunto-tarkastettu, hyvin pesty ja vahattu!Kaikki BMW alkuperäiset keskiökapselit ovat tallessa 4kpl..Vastaavassa kunnossa olevia aivan upea kuntoisia kyseisiä BMW:een alkuperäisiä Radial Spoke 48 alumiinivanteita ei tule vastaan ihan joka kulmalla jotka ovat kaikki vanteet 4kpl kuvan mukaisessa kunnossa sekä suorat ja pyöreät ja joissa on kaikki BMW:een alkuperäiset keskiökapselitkin tallessa ja ei ole kanttarinaarmujakaan reunoissa joten tämä sarja on sinulle joka haluat oikeasti hienot todella tyylikkäät BMW alkuperäiset Radial Spoke 48 alumiinivanteet hienoon aivan ihanaan kauniiseen klassikko BMW:hesi joilla auto näyttää todella hyvältä ja matka taittuu turvallisesti ja mukavasti minne ikinä oletkin matkalla..Hinta 420e/sarjaPs. Hinnasta vääntäjiä ja tarjoajia en jaksa eli hinta lukee ilmoituksessa!Yllä olevat vanteet käyvät BMW :E39 5-sarja vm.1996-2003Hämeenlinnasta löytyy keskustan tuntumasta jonneka on erittäin helppo löytää ja tulla ja tarvittaessa toimitan Helsinkiin/Vantaalle/Espooseen koti- tai työpaikan ovelle saakka veloituksetta!En lähetä minnekkään millään tavalla!Niksu, Puh.040-7461881 kannattaa soittaa joka päivä klo.8-24 välillä tai lähetä viestiä tai laita sähköpostia : [email protected]äli laitat viestiä mulle niin mikäli mahdollista niin lähetä se tuohon yllä olevaan sähköposti-osoitteeseeni tai laita tekstiviestiä sitten tai soita kun en saa toimimaan tätä uusinta Tori.fi viesti-järjestelmän päivitystä koneellani jostain syystä niin sähköpostilla tai puhelimitse tavoitat mutta, tuon uuden viesti-järjestelmän kautta ei tule viestit jostain syystä luettavakseni kun mulla ilmeisesti on liian vanhat-laitteet käytössäni joissa ei ole kaikkia uusimpia nyky-päivän ominaisuuksia tai jotain kun en oo mikään expertti näissä tietokone-asioissa..PS. Jollen vastaa tai et saa yhteyttä niin lähetä tekstiviesti niin soitan takaisin pikimmiten ja puhelimitse tavoitat parhaiden silloinkin kun olen vaikkapa välillä liikenteessä jossain niin sähköpostit tulevat vain kotikoneelleni ja ne eivät ole silloin luettavissani ennen kuin palaan koneen ääreen mutta, puhelimella saa kiinni aina!
Tori | 01.02.2024 | HämeenlinnaBmw vanteet
SVF merkkiset Bmw alumiinivanteet. Ollut e39 alla.Renkaissa pintaa mutta kulunut pari rengasta sivuilta.Lisää kuvia saa pyytämällä.ET2016x7 5x120Haku/postitus.
Tori | 09.02.2024 | IiBmw vanteet
SVF merkkiset Bmw alumiinivanteet. Ollut e39 alla.Hyväkuntoset kesärenkaat muuten mutta pari on kulunut sivuilta.Lisää kuvia saa pyytämällä.ET2016x7 5x120Haku/postitus.
Tori | 18.12.2023 | IiBmw vanteet
Bmw alumiinivanteet jonkunlaisilla kesärenkailla, sivuilta osa kulut.Ollut e39 allaIS 317x16Style 390205/60/165x120HakusanatE39F30F31BmwStyle 390Vanteet
Tori | 18.12.2023 | IiBMW 520
Nyt todella tyylikäs sekä erittäin haluttu E39 upealla konjakkinahka sisustalla! Tästä luotettava, taloudellinen sekä ajaton klassikko! Autosta löytyy mm. Vakionopeudensäädin, Auto-ilmastointi, Vetokoukku, Nahkapenkit, Sähkölasit eteen sekä paljon muuta! Paketin kruunaa 2x fiksut renkaat alumiinivanteilla sekä pitkä leima! Seuraava katsastus 08/24! Toimi nopeasti, sillä nämä myydään heti! Ajotietokone, Ilmastointi: Automaattinen, Kahdet renkaat, Keskuslukitus: Kaukosäätöinen, Kevytmetallivanteet, Luistonestojärjestelmä, Lukkiutumattomat jarrut (ABS), Nahkaverhoilu, Ohjaustehostin, Penkinlämmittimet, Radio, Turvatyynyt, Vakionopeudensäädin: Perinteinen, Vetokoukku, Sähkökäyttöiset ikkunat edessä, Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa, Varmista varustetietojen oikeellisuus myyjältä! , ** KAIKKIIN MYYTÄVIIN TUOTTEISIIN SAATAVILLA RAHOITUS TODELLA SOPIVILLA KUUKAUSIERILLÄ! ** KUUKAUSIERÄT ALKAEN JOPA 50E/KK! ** MEILLÄ ON AINA EDULLISET HINNAT JA AUTOT MYYDÄÄN NOPEASTI! SOITATHAN ENNEN TULOASI NIIN VARMISTETAN AUTON SAATAVUUS! **
Tori | 28.11.2023 | Teollisuustie 2bBMW 5-sarja
Myydään talviauton virkaa toimittanut e39 tourinki. Tenkisesti täysin toimiva peli, korissa jo hiukan sanomista. Autolla ajettu todellista noin 375tkm, mittaristo vaihdettu pikselivian takia ja uudessa mittarissa kilometrimäärä reilusti yli 400tkm. Plussia -katsastus voimassa heinäkuuhun 2023 -faceliftin etuvalot -tuuliohjaimet kaikissa aukeavissa ikkunoissa -remuksen tuplaulostulo takapönttö (kohtuulliset äänet) -edessä korkeus-säädettävät etuiskarit ja takana madallusjouset -16 alumiinivanteet hyvillä talvirenkailla -vetokoukku Yms yms Miinuksia -helmat mustat -ruostetta hiukan -tuuliasissa pieni halkeama, ei näkökentässä ja katsastuksesta menee läpi leittämällä. -takakontin kaasujouset sököt. Yhteyden otto mieluusti tekstiviestillä tai whatsapilla. 045-1625254. Hinnasta saa esittää myös oman näkemyksen.
Tori | 14.01.2023 | LieksaBMW 5-sarja
BMW 530d e39. Suomiauto. Yhden perheen auto. Varusteista lisää sen verran ,että on myöskin lämmitettävä ohjauspyörä. Autoon löytyy alkuperäiset virheettömät alumiinivanteet kesärenkailla ja kuvanmukainen samanlainen käyttämätön alkuperäinen vararengas. Nyt alla kesärenkaat uuttavastaavat 17 edessä 235/45r17. takana 245/45r17. Kauppaan kuuluu hyvät talvirenkaat 16. Auto täysin alkuperäinen ja täydellisellä huoltokirjalla. Ei ole kukaan päässy värkkäämään mitään virityksiä. Jarrut laitettu, levyt, palat ja hilppeet. Katsastettu kesällä ilman vikoja, sen jälkeen ajettu 4000km. Alkuperäisen perheen poika kolaroi oven ja helman kortin saatuaan, ne korjattu mutta ovi on vanhemmasta mallista ja oveen olisi vaihdettava alkuperäisen oven johtosarja, on irroitettu valmiiksi. Tämän jälkeen ohjaus toimisi kuskinoven paneelista. Vanha ovi löytyy kaikkineen mukaan. Kuskin ovesta toimii vain kuskin lasinnostin. Kaikki lasit toimii omista katkaisijoista ja sähkölukot myös keskikonsoolin katkaisijasta ja keskuslukitus toimii myös kauko-ohjaimesta. Kuskin ovi huonosti maalattu. Muutama ruostekukkanen korissa ja takakaaressa lommoa vasemmalla ja takaluukussa alumiinitikkaista pari lommoa. Ehjän takaluukun samalla värinumerolla saa mukaan. 305 tuhannessa vaihdettu öljyt ja suodin, ilmansuodin, raitisilmasuodin, moottorin tukikumit, jarrulevyt, palat, jarruputket, letkut. ym. Katsastuksessa päästöt 0.05. Jarrut 0% erolla. Myydään suurella haikeudella, koska en pysty elämäntilanteen takia laittaa täysin kuntoon. Auto on täysin toimiva ja kaikki toimii ja liikkuu tosi pehmeesti, kun ei oo mitään jousia viritelty. CD boksi löytyy myös takaluukusta. Myydään vain hyvään kotiin ja hinta on 2800e. Olen ajanut autolla 4000km ja ovat olleet todella hienoja kilometreja. Autoon löytyy myös kaksi alkuperäistä avainta kauko-ohjausella, hanskaluukunavain ja muovinen avain numerokoodilla!?.Eli mukaan saa kolme rengassarjaa, ei tarvitse muuta kuin kovaa ajoa, Ei häpeä muita liikenteessä ja liikkuu ilman lastutuksia ja kulutus ollu noin 6 litran luokkaa satasella. Seuraava katsastus kesäkuussa. Ei vetokoukkua. Soita ja kysy lisätietoja. BMW 530 d e39 A. Sedan vm. 2001 040 7163792
Tori | 25.01.2023 | Lohja