Suositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Fiat Scudo Van 2.0 JTD
Myyntiin toimiva pikku paku teknisesti ok Ei hävitä nesteitä eikä ole lämpöongelmia, laatikko kunnossa vaihteet ei rusahtele jne. Jakopää vaihettu 1/2021. Katsastus voimassa 5/2022. wepastokin tuntuis toimivan. Auto minulle ylimääräinen Talvirenkaita ei ole. SOITOT/TXT 0440707726 VARATTU HUOMISEEN
Nettiauto | 17.09.2021 | JyväskyläFiat Scudo
B-Kortillinen pakettiauto, ALV-vähennyskelpoinen, Polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjauksella, Vetokoukku, Vakionopeudensäädin, Seinien ja lattian vanerointi, Ilmastointi, Etumatkustajan airbagin poiskytkentä, Radio/CD-Soitin, Bluetooth handsfree audiontoistolla, Istuimet 3:lle, Pariovet takana, Penkinlämmittimet edessä reunapaikoilla, Sähköpeilit, Sähkökäyttöiset ikkunat, Kattokaiteet, 2x avain, Start-stop-järjestelmä, Luistonestojärjestelmä, Lukkiutumattomat jarrut (ABS), Turvatyynyt, Ajotietokone, Ohjaustehostin, Tämä auto on alv-vähennyskelpoinen., Tarkista varusteiden ja tietojen oikeellisuus myyjältä.
Tori | 07.03.2024 | Pohjoisväylä 3Fiat Scudo
Fiat Professional mallisto nyt saatavilla Work Cars Tuusulasta! Tässä esittelyssä tuoteperheen keskimmäinen, eli Scudo ja vielä tarkemmin auton täyssähköversio e-Scudo. Range autolla on 330km ja latauskin tapahtuu 80% 30min sisään. Auton varustetaso on peruspakettiautoon kattava ja mukana on perusvarusteiden lisäksi muun muassa navi ja peruutuskamera. Tavaratilan pituus on yli 2,5m ja kätevät pariovet helpottavat lastausta. Alle on mukana kaksi kierrosta ajamattomia renkaita ja tavaratilasta löytyy tyylikäs ja laadukkaasti toteutettu vanerointi. Auto sopii hienosti työkaveriksi monenlaiseen tarpeeseen ja käyttökustannuksethan sähköautossa ovat todella edulliset! Tutusta alta auton esittelyvideoon ja sen jälkeen Fiat kaupoille Amerintielle Tuusulaan! https://youtu.be/EwdFDgcRj-g ********************************** Rahoituskampanja: Korko 3,99 % Avausmaksu 499 eur Käsittelypalkkio 13 eur / kk Vaatii hyväksytyn luottopäätöksen Luotonmyöntäjänä toimii Nordea Rahoitus Suomi Oyj. *************************************** Katso auton tarkemmat tiedot ja kuvat osoitteesta https://workcars.fi/autot/ Tarkista aina tietojen oikeellisuus myyjältä. Work Cars on täydellisen palvelun hyötyajoneuvoliike, joka tekee asiakkaan eteen kaikkensa. Me pidämme aina lupauksemme! Olemme RAM virallinen maahantuoja sekä teemme yhteistyötä MAN, JEEP, Isuzu, Cadillac / GMC / Chevrolet tuotemerkkien kanssa. Lisäksi myymme retkeily- ja taksivarusteltuna uusia MAN TGE ja Mercedes-Benz Sprinter malleja ** Rekisteröimättömät automme saat heti kilpiin. Et siis joudu odottamaan kilpiä ja ajamaan tarrakilvillä. ** ** Saat meiltä rahoituksen, leasing-palvelut, loppuvelan lunastuksen ja tietenkin vaihdon. ** ** Toimitamme auton tarvittaessa kotipihaasi (vain yrityksille) ** ** Varustelemme autot juuri niin kuin haluat: teippaukset, valoratkaisut ym. lisävarustelut. Ja saat kaiken samaan rahoitukseen. ** ** Ostamme myös hyötyautoja, 2015 ja uudemmat sekä alle 150 tkm ajetut. ** Ja tiesithän että kaikki automme on saatavilla Tuusulassa sekä Jyväskylässä Tuusula 0400 804444 [email protected] Jyväskylä 040 6239900 [email protected] Taksimyynti 050 5386023 [email protected] * Seuraa meitä Instagramissa @workcars_tuusula ja @workcarsoy // Facebookissa Work Cars Oy *
Tori | 05.03.2024 | Amerintie 50Fiat Scudo
Myytävänä Fiat Scudon 2007>16-Koristekapselit(4-kpl)
Tori | 16.02.2024 | LahtiFiat Scudo
Los scubidos. siittä jollekin varaosiksi tahi laittoon. Puljattu retkeilyä silmällä pitäen pienin varustein. Kiinan ilmalämppäri ja 100a vapaa-ajan akku. Talvirenkaat miltei loistavat ja kesänullit ok kuntoiset. Tarttee hitsata molemmat helmat ja ilmeisesti korvakuulon perusteella vakaajan puslia vaihdella. Koneessa puhti tallella joka vie tuota koppaa mukavasti. Muutoskatsastettu 2paikkaseksi. Leimaa 7.2.2024. itse en pysty/kykene enkä halua alkaa pihalla tekemään yhtikäs mitään autoremppaa. Omat retkeilyt on retkeilty joten tässäpä puolivalmis aihio seuraavalle eräjortikalle. tällaisen auton omistaminen kasvattaa nöyryyttä ja herranpelkoa sekä opettaa valmistautumaan jopa mahdottomaan koska loppupeleissä kyseessähän on fiiatti.
Tori | 03.02.2024 | IittiFiat Scudo
Pakettiauton leimalla 17.12.2024 asti. 30l 40w/12v kompressori jääkaappi/pakastin, 150w/230v invertteri läppärin lataamiseen, 2*75Ah hupiakut, Ledinauhavalaistus, 2kw dsl-ilmapuhallinlämmitin. Eristeet seinissä ja katossa. Autossa pärjää -20c pakkasella. 286w aurinkopaneeli mppt-laturilla. Jakohihnalla ajettu vasta 60tkm/4v. Paljon maailmaa nähnyt paku Viron viinanhaku- tai lapin kalareissuille. Kulkee hlö-autona satasella menopaluuna lahden yli ja tankillisella ajaa yli 1200km. Teknisesti hyvä. Maalipinta kaipaa fiksausta. Akuilla pysyy lämpimäna 2 vkr ,jotka aurinkoisena päivinä lataantuu täyteen neljässä tunnissa. Invertterillä saa läppärin ladattua ja kännykälle on useita usb paikkoja. Sängyn leveys 110-128cm joten mahtuu mukaan seuralainenkin.
Tori | 31.01.2024 | HuittinenFiat Scudo
Soittamalla autosta lisää tietoa. 0409316770 Arto
Tori | 16.01.2024 | SonkajärviFiat Scudo
1.9 diesel 51kw ajettu 201tkm huoltokirja. jakohihna vaihdettu 190tkm kohdalla.kylmänä lähtee huonosti käyntiin varmaan hehkuissa sanomista.tekniikka todella hyvä.jokapäiväsessä ajossa.
Tori | 15.01.2024 | AkaaFiat Scudo
Elikkä myydään marraskuussa katsastettu scudo. Auto muuten kunnossa mutta muutamia lommoja löytyy. Kahdet renkaat talvirenkaat aluvanteilla. Tuulilasista korjauskehoitus. Oikea takaovi menee huonosti kiinni takakulman lommon takia saa kuitenkin kiinni.
Tori | 03.01.2024 | EspooFiat Scudo
Siistikorinen ruosteeton pikkupaku jokapäiväisestä ajosta. Juuri katsastettu. Kahdet renkaat. Täydellinen huoltokirja. Kyselyt ja tarjoukset p. 0400670490.
Tori | 23.12.2023 | Kuopio