Haluttais vuokrata Rivitalo tai Omakotitalo.<br />3h+keittiö sekä oma piha. Laittakaa viestiä ja saa tarjota
FindIt | Vaasa Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Omakotitalo vuokralle?
Halutaan vuokrata omakotitalo Iisalmesta/läheisyydestä kesäkuun alusta lähtien. Tarjolla olisi varsin siistit ja luotettavat vuokralaiset -luottotiedot kunnossa. Ei ole lainkaan poissuljettua, että talon suhteen voisimme jossain kohtaa olla ostohousut jalassa, jahka kunnolla kotiutumaan pääsemme ja asuinaluen tuntuisi omalta. Mukana muuttaisi myös pikkuinen ja sisäsiisti hännänheiluttaja, eli lemmikkieläimet tulisi olla sallittuja.
Tori | 27.03.2023 | IisalmiOmakotitalo vuokralle
Halutaan vuokrata okt. Neliöt saisi olla 130-200.Utra- rantakylä seudulta. 7 henkinen perhe. Kausiluontaiset pihatyöt ei ongelma. Ota yhteyttä. 0442007841.
Tori | 08.02.2023 | JoensuuEtsin vuokralle omakotitaloa/Mummonmökkiä
Lisätiedot Elikkäs olis hakusessa vuokralle pieni omakotitalo/Mummonmökki tai vastaava! Kaikkea saa tarjota, myös hiukan huonompi kuntoiset tai vaatimattomat huomioidaan. Sijainti olisi paras Keski-Suomen alueelta tai järkevän matkan päässä Keski-Suomesta. toki tarjota saa muualtakin!Pitkäaikainen vuokrasopimus olis toiveena.Tällähetkellä työttömänä eli vuokran maksu tulisi kelasta suoraan vuokranantajalle ja tottakai kotivakuutuksen asuntoon otan. Minusta saisit rauhallisen ja pitkäaikaisen asukkaan joka vuokrat yms hoitaa aina kuin pitääkin! Lisäksi remontti hommat/paikkojen fiksailut luonnistuu jos tarvetta on. Kuukausivuokra max 450 Ota yhteyttä jos olisi tarjolla koti nuorelle herralle niin mielellään kerron lisää itsestäni!Puh. 0406493353
Tori | 20.09.2023 | JämsäNuoruuden kaverin kanssa vuokra omakotitaloa
Morjesta Yli 30 vuotiaat nuoruuden kaverukset etsii Porista vuokra omakotitaloa jossa olisi myös autotalli samassa pihassa ja saa olla myös esim ulko saunaa tai jne rakennuksia samassa pihassa Me ollaan molemmat käsistämme osaavia kaveruksia siksi olisi loistavaa että löytyisi se autotalli samasta pihasta vuokra saisi olla neuvoteltavissa tai maks 750euroa kk talon lämmitys puu/sähkö talon sijainti saisi olla sillain että olisi oma rauha kauppa sillain lähellä että pääsee polku pyörällä käymään talon yleis kunto hyvä tarkoitaen että pysyy talvella lämpö talon sisä puolella talon remontti hommat myös onnistuu meiltä olemme luotettavia kaveruksia meijän kanssa onnistuu sopimaan asioista Sähköposti voi laittaa [email protected] tai soittaakin voi jos en vastaa laita viestiä
Tori | 06.07.2023 | PoriEtsitään vuokralle omakotitalo tai rt 4-5h
Lisätiedot Lapsiperhe etsii vuokralle hyväkuntoista omakotitaloa tai rivitaloa 4-5h, Harjavallasta. Max 3km keskusta. Luottotiedot kunnossa. Ei eläimiä.
Tori | 09.06.2022 | HarjavaltaHalutaan vuoka omakotitalo missä on aototalli
Lisätiedot Hei! Olemme pieni perhe, kaksi aikuista ja kaksi lasta, on myös pieni koira. Haluamme vuokrata omakotitalo missä on autotalli, 3-h, Uusimaan aluella.
Tori | 29.10.2023 | HelsinkiOmakotitalo
Halutaan vuokrata omakotitalo jyrängöstä lapsiperheelle , ei lemmikkejä .
Tori | 29.07.2023 | HeinolaOmakotitalo
Halutaan vuokrata omakotitalo Iistä. Keskustan läheltä.
Tori | 08.11.2021 | IiOmakotitalo
Halutaan vuokrata omakotitalo talo Pieksämäen keskustan tuntumasta+lähi kaupungin osat. Mielellään kolme huonetta olemme kolme henkinen perhe molemmilla aikuisilla vakituinen työpaikka ja luottotiedot on kunnossa varma vuokranmaksu. Vuokra max 700.
Tori | 15.04.2023 | PieksämäkiOmakotitalo
Lisätiedot Halutaan vuokrata omakotitalo Jäälin alueelta. Meillä on kuusihenkinen perhe, joten makkareita pitäisi olla vähintään kolme. Erittäin mieluusti vuokrattaisiin pidemmäksi aikaa! Perheeseen kuuluu yksi kissa, joka ei tee tarpeitaan muualle kuin hiekkalaatikkoon.
Tori | 17.09.2023 | Oulu