S-Etukortilla nyt Bonusta vaihtoauton ostosta! Auton ostajalle 500 euron bonusosto kuukauden ostokertymään. NÄPPÄRÄN KOKOINEN RETKEILYAUTO! Suomi-auto B-Kortti 100 km/h Huoltokirja (jakohihna...
Nettikaravaani | 04.07.2026 | Espoo Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Hyundai H-1
Hyundai H-1 Van 2.5Tci vm.07 Katsastettu, kahdet renkaat. Käytön jälkeä löytyy, mutta tekniikka pelaa hyvin H.750 P.040-8560744
Tori | 14.08.2022 | KuopioHyundai H-1
Seisonut n. 6kk mutta laakista käyntiin. Leima meni marraskuussa eikä ole ollut tarvetta toiselle työautolle, niin jäänyt siksi hoitamatta. Toiminut hyvin. Iso ja tilava . Pakuksi rekattu 3-paikkainen menopeli. Kolmet renkaat, kesäkumit ilman vanteita, mutta kunto erinomainen 7-8mm, alla välttävät talvinakit ja aluvanteilla nypityt nastat.
Tori | 02.03.2024 | HämeenlinnaHyundai H-1
Siisti, 170 hv. Hyvin toimiva, ALV vähennyskelpoinen, kahdet renkaat. kesärenkaat aluvanteille. nahka ratti. Ketjut ja rattaat + ilmast. kompressori vaihdettu kesällä 2023, sitten ajettu 4500km. 170hv!!! Vetomassa: 2300kg sivuovet molemmilla puolilla.
Tori | 24.02.2024 | VantaaHyundai H-1
Leima pitkänä. Ainakin lehtijousipakasta yksi lehti poikki. Myös mittariston sähköissä laittoa. Tarjoa
Tori | 06.01.2024 | SeinäjokiHyundai H-1
uusi turbo, ketjut uusittu koneeseen Ohjaustehostin Keskuslukitus: Avaimella Sähkökäyttöiset ikkunat Vetokoukku Lukkiutumattomat jarrut (ABS) Huoltokirja: Paperinen Radio Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin Penkinlämmittimet Sähköpeilit
Tori | 01.01.2024 | Alhonniituntie 2Hyundai H-1
Myydään osina tai kokonaisena Auto sammu ajosta eikä sen jälkeen ole käynnistynyt. Muuten teknisesti hyvässä kunnossa. Laturi irti tällä hetkellä. Ajo aikaa jälelä 24.1-24 saakka. Tee tarjous.
Tori | 29.12.2023 | RantasalmiHyundai H-1
9-hengen tila-auto henkilöautokortilla ajettava !! Nyt halvalla nopeasti pois tallista ettei tarvitse jättää pihalle! Ollut meidän perheessä 2-vuotta ja toiminut kuin kello !! Tehot tallella, kiihtyy/vääntää mukavasti. Ei savuta, ei syö vettä eikä tiputa alleen mitään lammikkoa. Huoltokirjakin löytyy ja öljyt vaihdettu ajallaan. Nyt huoltomies sanoi että starttimoottori kannattaa lähiaikoina vaihtaa uuteen tai huoltaa koska pyörittää vähän laiskasti ja samalla vaivalla ehkä laturikin uuteen että sellaiset pikkurempat olisi tässä ainakin suositeltavat tehdä. Muutakin pienempää laittoa ja näprättävää varmasti löytyy, tuulilasissa halkeama mutta katsastuksessa ei siitä ole ikinä sanottu mitään. pekinkitkin kaipaavat puhdistusta. Kahdet renkaat, vetokoukku ja ehdottoman hyvä led lisävalopalkki !! Auto on vieläkin jokapäiväisessä käytössämme kakkosautona mutta luovumme nyt siitä kun valitettavasti pitää vähentää liikkumiseen meneviä kustannuksia.
Tori | 16.12.2023 | VehmaaHyundai H-1
Kaikkiin autoihin nyt vähintään 20.000 Plussa-pistettä kaupan päälle., Katso lisää sivuiltamme: https://www.k-auto.fi/autotunniste/HOY-172/, Soita Hyötyvaihtoauto myyjälle! : 010 533 3150, ALV-vähennyskelpoinen, Suomi-auto, Kahdet avaimet, Kahdet renkaat, Huoltokirja, Kuljettajan istuimen korkeussäätö, Lämmitettävä kuljettajan istuin, Kuljettajan turvatyyny, Lukkiutumattomat ABS-jarrut elektronisella jarruvoiman jaolla (EBD), Sähkötoimiset lasinnostajat etuovissa, Ohjauspyörän korkeuden säätö, Kaiuttimet ja kattoantenni
Tori | 12.12.2023 | Veikkarinkatu 7Hyundai H-1
Juuri katsastettu hyundai pienillä kissoilla.Katsastettu 19.10.2023.Ei vaihtoa vain kun rahaa!
Tori | 20.10.2023 | KotkaHyundai H-1
Katsastettu 25.9-2023 ,2 renkaat alumiinivantein, talvirenkaat hyvät,kesä renkaat kuluneet ,koukku , lisä valo paneeli.jakopää tehty 205000km. Tavara tilan pituus 260cm.Vaihdossa n.1000 bensa auto tai kuomu kärry loput rahana.
Tori | 28.09.2023 | Harjavalta