Kauppapaikat.net
  • Koti ja asuminen
  • Vapaa-aika ja Harrastukset
  • Ajoneuvot ja tarvikkeet
  • Elektroniikka
  • Asunnot ja tontit
  • Muut

Joensuu rivitalot kaksikerroksinen

1 ilmoitusta löytyi
Tarkenna Järjestä
Hinta
  • 0 - 10 (1)
Ilmoitustyyppi
  • Myydään (1)
Kategoria
  • Kaikki kategoriat
  • Viihde ja harrastukset (1)
Sijainti
  • Koko Suomi
  • Pohjois-Karjala (1)
Järjestä ilmoitukset:
  • Uusin ensin
  • Vanhin ensin
  • Kallein ensin
  • Halvin ensin
Oxford Die-Cast AEC London General B1 kaksikerroksinen linja-auto keräilyauto

Oxford Die-Cast AEC London General B1 kaksikerroksinen linja-auto keräilyauto

10 €

Oxford Die-Cast AEC London General B1 kaksikerroksinen linja-auto keräilyauto

Tori | 24.07.2026 | Joensuu    Ilmianna ylläpidolle
1

Suositut haut

  • Jyväskylä rivitalot kaksikerroksinen
  • Rivitalo Joensuu
  • Vuokrataan Joensuu Rivitalo
  • Myydään Rivitalo Joensuu
  • Rivitalo Joensuu rantakylä
  • Rivitalo Joensuu rantakylä
  • Kaksikerroksinen häkki
  • Myydään Rivitalo sauna Joensuu
  • Myydään kaksikerroksinen häkki
  • Rivitalon
Katso lisää samankaltaisia hakuja

Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla

Kaksikerroksinen rivitalo Pirttimäki

Lisätiedot Kodikas ja vastikään pintaremontoitu rivitalo halutulla alueella. Makuuhuoneita 3, iso olohuone, iso alakerta saunallisella kylpyhuoneella. Talo on erittäin kodikas ja sopii erinomaisesti perheelle. Talosta löytyy oma piha ja koulu ja päiväkoti löytyy läheltä. Laitamme asunnon pian myyntiin, mutta kokeilemme jos tätä kautta löytyisi ostajia

Tori | 22.02.2021 |

Rivitalo

Lisätiedot Työssä käyvä nainen ja kaksi sisäsiisti koiraa haluavat vuokrata asunnon. Toiveena olisi rivitalo, paritalo tai pieni mummonmökki. Joensuu ylämylly alueelta. 1.5 alkaen. Yhteydenotot mielelläään viestillä tai sähköpostilla.

Tori | 16.02.2021 |

Kaksikerroksinen toppi

10 €

Topit, koko: M, naisten Uusi Lindexin vaaleanharmaa, kaksikerroksinen toppi.MMM. Kissatalous.Päällimmäinen kerros harsomaista kangasta, alempi toppi on joustava. Koko on M.- Kai-kai: 51cm. - Pituus: 59cm. Nouto tai voin postittaa postikuluja (6,9e) vastaan. Maksu sähköisin maksutavoin (Mobilepay tai tilisiirto). PS. Katsothan myös muut ilmoitukseni :)

Tori | 25.11.2023 | Joensuu

Rivitalo kaksio/kolmio

Lisätiedot Halutaan vuokrata rivitalo tai paritalo kaksio/kolmio Joensuun alueelta. Omistan koiran, joten lemmikit tulisi olla sallittuja sekä autopaikka olisi hyvä löytyä. Huomioidaan myös myytävät asunnot, joten kuulen niistäkin mielelläni. Muutolla ei ole kiire, aikaisintaan 1.3.2022.

Tori | 23.01.2022 | Joensuu

Rivitalo yksiö 35m2

Vuokrataan yksiö Rantakylästä, pienen matkan päässä Joensuun keskustasta. Rivitalo, 35m2 + varasto ja piha-alue.Vuokra 520e/kk +vesi ja sähkö.Talo on kaukolämmössä.1 kk takuuvuokra ja luottotiedot tarkistetaan. Etsitään siistiä ja luotettavaa asukasta.Asunto vapautuu 1.10.2021.Yhteydenotot vain puh tai txt 050 499 0123 /Eeva

Tori | 28.08.2021 | Melatie

Rivitalo Lehmosta perheelle

Lisätiedot Moikka! Etsitään meidän pienelle perheelle rivitalo asuntoa Lehmosta, tai siitä lähettyviltä. Voidaan harkita myös omakotitaloa tai paritaloa. Molemmat ollaan työssäkäyviä nuoria, toinen Kontiolahdella ja toinen Joensuussa. Luottotiedot molemmilla kunnossa. Meidän mukana tulee maailman ihanin pikku herra, Manu 1 V. (Mäyräkoira)Asunnolla ei niin kiirettä, aikaisintaan 1.4.Etsitään mieluusti kaksiota tai kolmiota :)Ota rohkeasti yhteyttä!

Tori | 05.02.2022 | Kontiolahti

Omakotitalo / rivitalo Rantakylässä

Halutaan vuokrata lapsiperheelle!

Tori | 31.01.2022 | Joensuu

Rivitalo 4h, 89 m2+autotalli, Teppana/Karolineburg

132000 €

Myydään hyväkuntoinen, kaksikerroksinen rivitaloneliö 89 m2 rauhallisella sijainnilla Teppanassa/Karolineburgissa. Alakerrassa tuulikaappi, eteinen, keittiö, olohuone ja erillinen wc. Olohuoneesta pääsy takapihalle, joka suurimmalta osin terassia. Yläkerrassa aulatila, 3 makuuhuonetta ja kylpyhuone/wc ja sauna. Yhden makuuhuoneen yhteydessä parveke. Asuntoon kuuluu myös ulkovarasto ja autotalli.Lämmitysmuotona suorasähkö (lämpöpatterit). Kulutus ollut vuodessa reilu 10 000 kWh, kun saunaa lämmitetty lähes päivittäin.Alakerran lattiat vaihdettu v. 2016 vinyylikorkkiin. Kattoremontti v. 2017. Vuosien 2017-2019 aikana kylpyhuoneen pinnat ja kalusteet vaihdettu ja keittiön kaapin ovet ja välitila uusittu. Lisäksi portaikkoon vaihdettu kaiteet, muovimatto poistettu ja sen alla olevat puuportaat lakattu. Portaikon tapetin tilalle laitettu tiiliseinää mukaileva pinta. Kaikki ulko-ovet vaihdettu lähivuosina, viimeisimpänä v. 2022 takapihan ja parvekkeen ovi. Sauna remontoitu keväällä 2023, kiuas ja lauteet samalla vaihdettu. Kosteusmittaus tehty 21.4.2023.Yhtiövastike autotallin kanssa 230,85 e/kk.Vapautuminen heti.

Tori | 04.05.2023 | Jauhokalliontie 1

Musta toppi 34/36

2 €

Topit, koko: 36, naisten Ihana satiinia ja meshiä yhdistävä kaksikerroksinen toppi. Painijan selkäKäy 36 kokoiselleHelma takaa pidempi ( 73cm)

Tori | 24.07.2023 | Joensuu

Marjalasta etsinnässä

Lisätiedot Etsinnässä 3 makuuhuoneen rivitalo- tai paritalokoti rauhalliselle lapsiperheelle. Lämmitysmuotona kauko-tai maalämpö. Luottotiedot kunnossa, eikä meillä ole lemmikkejä.

Tori | 01.03.2022 | Joensuu
 
  • Näin teet turvallisesti kauppaa
  • Tietoa Kauppapaikat.netistä
  • Tietosuoja
↑

© 2026 Kauppapaikat.net