Tupla ovet. Trimmit. Rosteri potkuri. ... Pris: 11500 Euro
FindIt | 07.08.2026 | Vaasa Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Mercedes-Benz 220
Myydään erittäin siisti mb vm 2007 avantgarde aut mat diesel hyvin huollettu hyvä huoltovihko ei kilise eikä kolise täysin ruosteeton
Tori | 02.02.2024 | KauhajokiMercedes-Benz C CDI 220 AMG
Siisti ja tehokas diesel MB suositulla AMG paketilla. Myydään koska meidän taloudessa tarpeeton kolmas pyörä. Huollettu ja korjattu kun on aihetta ollut. Tule tsekkaamaan ja kokeilemaan.
Nettiauto | 01.06.2021 | IlmajokiSaab 9-5
Myydään tai vaihdetaan ruotsinkilpinen suap. Muuten on minua oikein hyvin vuoden ympäri palvellut mutta nyt alko starttimoottori reistaileen eikä tämä auto enään kiinnosta. Vaihdossa kiinnostaa melkein kaikki autot vm 1995 ja vanhemmat, farmari Volvo 850 ois kova sana mutta kaikkia voi tarjota. Pikkuviat ja verovelat ei haittaa. Muuten kiinnostaa erityisesti esim. VW Transporter T4, Volvo 740, 850 tai 940, MB diesel 123 tai 124, Toyota Crown, Mini Cooper, Datsun 220 tms, asuntoauto, isompi lumikauha/siipikauha, liukulava hinausauto. Väliraha käy molemmin päin!
Tori | 30.09.2023 | TornioMercedes-Benz Sprinter
Lähtee nyt meillä liikenteeseen ja on mahdollista tulla paremmin tutustustumaan vaikka ollaan liikenteessä. Erittäin hyvässä teknisessä kunnossa ja todella siisti Mercedes Bentz asuntoauto. Vuosimalli 2003. Älä tuijota tähän. Ajettu vain n. 150 000 km. Sopii etenkin lapsiperheelle, mutta on myös ollut sopiva meidän (2 henk.) käyttöön. Rekisteröity 1+5 henkilölle. Voi ajaa henkilöautokortilla. Säilytetty hallissa talviajat. On ollut meillä käytössä n. 4 vuotta ja olemme todella tyytyväisiä autoon. Meillä ajokilometrejä tullut vajaa 20.000 km. Viisi sylinterinen turbo diesel n. 155 hp mottorilla eli MB Spriter 316. Kaikki huollot tehty. Huollettu tänään 10.5 2023 Veholla Vehkalassa Vantaaalla. Voin sanoa ruosteeton. Konepellissä korjausmaalaustippoja kiven hakkauimiin. Samaan hintaan voidaan maalata koko konepelti. Lohkolämmitin ja käynnissä toimiva moottorin lisälämmitin (Webasto). Tarkastettu kaasu-, sähkö ja vesijärjestelmät BestCaravanissa. Hyvät talvirenkaat. Asuntoauton puoli AdriaTik. Varusteet: - jääkaappi pakastin - kaasu-uuni, lähes käyttämätön - mikro, kahvin- ja vedenkeitin - TV digiantellilla - paikka läppärille - Trumatic ilmalämmitys ja lämmin vesi - ilmastointi ja samassa myös lämmitys 230 v - kuivaava lattialämmitys - tupla käyttöakut 60 + 60 Amh (uusittu 2v) - muokattu lapsiperheelle sopivaksi (kaksi lyhempää sänkyä) - ohjaamon kesä- ja talvieristeet - Thulen takaboksi, ei paikoillaan - Omitron markiisi - ulkopöytä neljällä tuolilla - suihkutilassa 220 v patteri (voi poistaa) - säilytystilaa tosi paljon Pesty ja talvisäilytyksessä. Matkaa n. 400 m. Seuraava katsastus viimeistään 28.7.2023. En ota vaihdossa mitään. Auto ei ole pakkomyynnissä. Ajellaan tulevana kesänä, jos ei uutta omistajaa löydy. AUTO ON VARMUUDELLA SELLAINEN KUN KERRON . MITÄÄN TARJOUKSIA EI TYRMÄTÄ. Uusi vastaava maksaa noin 100.000 euroa, joten hinnan jota tarjoa voi siihen suhteuttaa. Jotain varmaan unohtui, mutta soita ja tule tutustumaan vaikka oltaisiin reissussa. Poistin hintapyynnön koska auto on meillä käytössä.
Tori | 11.05.2023 | Loppi