Harmaa Massimo Dutti miesten puku koko 56, Super 120’s wool -kangasta. Tyylikkäät yksityiskohdat ja erittäin hyvässä kunnossa.
Tori | 06.07.2026 | Turku Ilmianna ylläpidolleKerran käytetyt ja pestyt valkoisetratsastuskilpailuihin soveltuvat housut. Koko on miesten 56, mutta menee aivan yhtä hyvin naiselle koossa XL/44. Materiaali o
Tori | 03.07.2026 | Helsinki Ilmianna ylläpidolleHarmaa pikkuruudullinen miesten kesähattu. Valmistaja Fredrison Jyväskylä. Koko 56. Hyvä kunto. Ei käytön jälkiä. Lähetys toridiilillä.
Tori | 04.07.2026 | Turku Ilmianna ylläpidollePolo Ralph Lauren Polo Bear Fleece pusero, erinomaisessa kunnossa. Koko: Miesten S Mitat: Pituus (olkapäästä helmaan): 56 cm Leveys (kainalosta kainaloon): 4
Tori | 09.07.2026 | Tampere Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Aitoturkishattu,miesten,koko 56
Karvahattu talveen 5esiisti ,supiturkis
Tori | 04.11.2023 | LappeenrantaSamsoe talvitakki miesten koko 56
Takit ja päällysvaatteet, koko: 56, miesten Upea laadukas SamsoeSamsoe miesten talvitakki. Takissa lukee koko XXL, mutta enemmänkin n 56 kokoiselle miehelle. Kuvassa väri on vaaleampi kuin luonnossa, eli oikeasti tummemman sininen, tyylikäs väri. Takki on sateen ja tuulen kestävä, erittäin lämmin. Mieheni kokeillut takkia kaksi kertaa viime talvena, voi siis sanoa että lähes käyttämätön. Nouto tai lähetys, ostajalle postikulut. Kulkeutuu mökkimatkalla Lahteen päin.
Tori | 31.01.2024 | KeravaMiesten puku koko 56
Puvut ja bleiserit, koko: 56, miesten Kerran käytetty laadukas miesten puku kokoa 56.
Tori | 29.12.2023 | TuusulaMiesten villakangastakki koko 56
Lisätiedot Puvut ja bleiserit, koko: 56, miesten Siisti miesten villakangastakki koko 56. Koiratalous
Tori | 02.11.2023 | TurkuMiesten metsästystakki, koko 56
Takit ja päällysvaatteet, koko: 56, miesten Myydään miesten metsästystakki. Vedenpitävä, koko 56.
Tori | 01.10.2023 | HelsinkiMiesten talvinahkatakki koko 56
Takit ja päällysvaatteet, koko: 56, miesten Myydään miesten talvimallinen nahkatakki. Koko 56, merkki Saki, aitoa nahkaa, väri tummanruskea (takin todellinen väri näkyy parhaiten ilmoituksen ensimmäisessä ja viimeisessä kuvassa). Takissa on karvakaulus ja lämmin vuori, suora malli, tampit helmansuissa. Mittoja:pituus noin 77 cm, mitta kainalo-kainalo noin 68 cm. Takki on hyväkuntoinen, nahassa ei ole käytönjälkiä eikä nirhaumia.Nouto Paloheinästä, myös postitus onnistuu (postikulut ostajalle).
Tori | 28.10.2023 | HelsinkiTrapper miesten nahkatakki koko 56
Takit ja päällysvaatteet, koko: 56, miesten Siisti kuvien mukainen miesten nahkatakki. Koko 56. Nouto Klaukkalasta tai postilla ostajan piikkiin.
Tori | 26.01.2024 | NurmijärviUusi miesten puku koko 56
Puvut ja bleiserit, koko: 56, miesten Erittäin tyylikäs miesten puku, jonka ostin torista pojalleni, mutta puku oli liian iso hänelle. Pukuun kuuluvat housut, liivi ja bleiseri, väri on musta ja puvun kankaassa on hopeista lankaa tuomassa juhlavuutta. Puvun n. mitat: housujen vyötärö 105 cm, reiden ympärysmitta 68-72 cm, liivin vyötärö 117cm (selässä solki, jolla kaventuu), bleiserin olka-olka 55cm.Leikkaus on klassinen.Puku on uusi ja täysin käyttämätön, hintalappukin on vielä kiinni.
Tori | 06.02.2023 | LahtiUudet miesten farkut koko 56
Farkut, koko: Vyötärö 36, miesten Miesten farkut koko c56, oisko tuumakoko 34-36, haara-lahje 84cm , 96% puuvilla ja 4% lycra joustaa, vahvaa farkkukangasta, uudet laput kiinni.
Tori | 23.10.2023 | AkaaMiesten talvitparka koko 56 Luhta uudenveroinen
Ulkoiluvaatteet, koko: 56, miesten Miesten talvitakki koko 56 Luhta uudenveroinen Naantali Ruona postikulut 6.50 äräpaketi ohv. 300
Tori | 29.11.2023 | Naantali