- Omakotitalo 1950-luvulta, joka on peruskorjattu vuonna 1978<br />- 140 neliömetriä<br />- Sähkösauna ja tilava kylpyhuone t ... Pris: 68000 Euro
FindIt | Oravainen Ilmianna ylläpidolleIso omakotitalo 2 kerrosta + kellari 2350 m2 tontilla rauhallisella alueella Närpiön Pirttikylässä osoitteella Ribackvägen 8 ... Pris: 19000 Euro
FindIt | Pirttikylä Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Omakotitalo mikkelistä
Lisätiedot Ostetaan omakotitalo mikkelistä! Matkaa keskustaan voisi olla max 15km. Siisti ja uudehko talo etsinnässä, makuuhuoneita 3-4 ja lämmin autotalli. Plussaa maalämmöstä, isosta ja rauhallisesta tontista. Hintaluokka max. 300000. Ota yhteyttä jos olisit aikeissa myydä omaasi! Mahdollista myös antaa 70m2 2011 rakennettu rivitalo kolmio vaihdossa.
Tori | 09.03.2021 |Uudehko laadukas omakotitalo Mikkelistä
Lisätiedot Hakusessa Mikkelin alueelta uudehko ja laadukas omakotitalo.Mielellään 3 makuuhuonetta yhdessä tasossa & suojaisa tontti.Tarjoa rohkeasti!
Tori | 22.10.2023 | MikkeliEtsinnässä omakotitalo Mikkelin läheltä
Nuori pariskunta ja 2 koiraa etsii hyväkuntoista omakotitaloa Mikkelin läheisyydestä. Mielellään hieman taajama alueen ulkopuolelta, plussaa jos on järven rannalla. Tarjoa!
Tori | 08.07.2023 | MikkeliOmakotitalo Laajalampi / Mikkeli
Lammenrannalla nyt koti vailla uusia omistajia. Kaikki mukavuudet toimivat.Lämmin autotalli / kaukolämpö Myös vaihto pienempään asuntoon / käsirahana / tarjoa
Tori | 15.06.2023 | Mäystinkuja 10