Myytävänä tarpeettomana käytetty, mutta hyväkuntoinen humoristinen ja sarkastinen voimalausekirja Jaxuhali Ja Kivat Sulle hintaan 3 € + postituskulut
Tori | 05.07.2026 | Jyväskylä Ilmianna ylläpidolle*]:pointer-events-auto R6Vx5W_threadScrollVars scroll-mb-[calc(var(--scroll-root-safe-area-inset-bottom,0px)+var(--thread-response-height))] scroll-mt-[calc(var(--header-height)+min(200px,max(70px,20svh)))]"...
Duunitori | 26.06.2026 | Hankasalmi Ilmianna ylläpidolleMyytävänä lasten siniset uimatossut. Merkki Arena ja koko 32-35.
Tori | 08.07.2026 | Jyväskylä Ilmianna ylläpidolleWintecin satulaan satulakaari keltainen. Käyttämätön. Katso muutkin myytävät tuotteeni, pakettiin mahtuu.
Tori | 03.07.2026 | Jyväskylä Ilmianna ylläpidolleEtsitään itsenäiseen työskentelyyn kykenevää ompelijaa jolla vähintään useamman vuoden kokemus itsenäisestä työskentelystä. Työ käsittää asiakaspalvelua joten hyvä asiakaspalvelutaito...
Duunitori | 18.06.2026 | Jyväskylä Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Puseroita myytävänä
Paidat, koko: 36, naisten Puseroita, villatakki, poolopaita, toppi ja golfpaita myytävänä
Tori | 04.03.2024 | JyväskyläRivitalon päätyasunto
Myytävä siisti ja valoisa rivitalon päätyasunto. Asunnossa tehty 2014 pintaremontti. Saunan pintoja uudistettu ja kiuas vaihdettu. Vesi laskutettu kulutuksen mukaan 6 kk välein.Haminan keskustaan lyhyt kävely matka.Pururata aivan vieressä jossa mahdollisuus hiihtää talvella ja lenkkeillä kesällä. Rauhallinen taloyhtiö.Isompia remontteja ei ole tulossa taloyhtiössä.Yhtiövastike 247/kkLämmitys muotona maakaasu.Asuntoon kuuluu autokatos paikka.Vapautuu nopeasti.
Tori | 13.11.2021 | Puolukkapolku 6 as 1Rivitalo kaksio/kolmio
Lisätiedot Halutaan vuokrata rivitalo tai paritalo kaksio/kolmio Joensuun alueelta. Omistan koiran, joten lemmikit tulisi olla sallittuja sekä autopaikka olisi hyvä löytyä. Huomioidaan myös myytävät asunnot, joten kuulen niistäkin mielelläni. Muutolla ei ole kiire, aikaisintaan 1.3.2022.
Tori | 23.01.2022 | JoensuuRivitalon päätyasunto Vaajakoskelta
3h + k + khh + s + wcValoisa yksitasoisen rivitalon päätyasunto rauhallisessa kuuden huoneiston taloyhtiössä. Yhtiö sijaitsee omakotitaloalueen keskellä, eikä tiellä ole läpikulkuliikennettä. Asunnossa on edulliset asumiskustannukset ja taloyhtiö on velaton. Lämmitysmuotona toimii huoleton kaukolämpö vesikiertoisella lattialämmityksellä. Asunnossa on selkeä ja avara pohjaratkaisu sekä hyvin käytetyt neliöt. Ikkunoista avautuu laajat näkymät asuinalueen yli. Saunasta pääsee vilvoittelemaan etelärinteessä sijaitsevalle isolle valokatetulle terassille. Huoneiston yhteydessä on ulkovarasto. Sekä molemmissa makuuhuoneissa että eteisessä on suuret liukuovikaapistot. Vaajakosken kattavat palvelut sijaitsevat kävelyetäisyydellä ja Jyväskylään hurauttaa autolla hetkessä. Asunnon lähistöltä löytyy hyvät ulkoilureitit niin lenkkeilijälle kuin hiihtäjällekin.Tervetuloa tutustumaan tarkemmin!
Tori | 19.10.2023 | Haapalammentie 12Rivitalo kolmio Outokummussa
Outokummussa rauhallisella Pohjoisahon alueella myytävänä rivitalokolmio isolla takapihalla ja varastolla.Takapihalla iso terassi. Kasvihuone, joka viimeisessä kuvassa näkyy on hajonnut.3h+k+s, 2 x wc.Paljon säilytystilaa, molemmissa makuuhuoneissa kolme vaatekaappia ja käytävällä vaatehuone, takapihalla suuri ulkovarastotila.Taloyhtiöllä autotalli ja lämmitystolppia yhtiöjärjestyksen mukaisesti.Sisällä remontoitu muut paitsi keittiö ja pikkuvessan pinnat, sähköt uusittu(ei keittiössä),kylpyhuone remontoitu 2015, terassi tehty 2016Pyydä lisäkuvia.Vuokralainen valmiina.
Tori | 08.11.2021 | Pohjoisahonkatu 19 as 4Rivitalon päätykaksio Tikkakoskella
Tikkakosken Tunnelinmäessä hyvällä sijainnilla rivitalon yksitasoinen, saunallinen päätyasunto (55+5m2) hyvin hoidetussa taloyhtiössä, joka omistaa tontin. Kannustalon valmistama tyylikäs, ajaton premium tason ja 280cm huonekorkeudella varustettu huoneisto. Bussipysäkki vieressä, ruokakaupat , kuntoilumahdollisuudet ja uimaranta lähietäisyydellä. Kulkeminen joka puolelle on vaivatonta niin kävellen, pyöräillen kuin autoillen. Jyväskylän keskustaan 15 min moottoritietä pitkin. Asunto tarjoaa vaivatonta asumismukavuutta esimerkiksi avoimen pohjaratkaisun ja edullisen maalämmön myötä. Asunnossa runsaasti säilytystilaa mm. erillinen vaatehuone ja lämmin ulkovarasto sisäänkäynnin vieressä. Lämpimässä ulkovarastossa (5m2) voit puuhastella ja askarrella talven pimeinä tunteina. Ja miksei myös kesällä. Varasto on mm. varustettu työtasolla ja hyllyillä. Takapihalla voi nautiskella ilta-auringosta katetulla terassilla joka sijoittuu länteen päin. Autokatospaikka lämmityspistokkeella kuuluu asunto-osakkeeseen. Piha-aluetta asvaltoitu ja kulkureittejä laatoitettu. Asuinalue rauhallinen ja viihtyisä. Esittelen huoneistoa mielelläni ja se vapautuu sopimuksen mukaan. Hoitovastike 140/kk
Tori | 15.07.2023 | Toukolankuja 2Rivitalon päätykolmio Tiituspohja
Toimivilla neliöillä oleva vuonna 2005 valmistunut rivitalon päätykolmio nyt saatavilla.Iso suojaisa takapiha hyötypuutarhalla ja nuotiopaikalla. Löytyy myös erillinen varasto ja pienelle määrälle polttopuita halkola. Asunnon levyinen katettu terassi antaa mahdollisuuden grillailuun ja oleskeluun kelillä kuin kelillä.Keittiössä tehty pientä pintaremonttia vuonna 2020. Vaihdettu työtasot, lavuaari, hana, liesi, välitila ja välitilavalot. Lisätty myös pistorasioita. Jääkaappi uusittu 2018 ja astianpesukone 2019. Ilmalämpöpumppu (2019) tuo säästöä lämmityksessä ja helpottaa kesän kuumuudessa.Sähkönkulutus on yhden hengen taloudessa 1.1-31.10.2022 ollut 5500 KWh.Vesimaksuennakko 20/hlö kk, tasaus kerran vuodessa.Makuuhuoneet ovat tilavat ja toisessa on vaatehuone.Talon päädyssä n. 3,5m2 varasto.Oma auto paikka talon päädyssä, asunnon välittömässä läheisyydessä.Rauhallinen sijainti neljän perheen taloyhtiössä päättyvän tien varrella.Yhtiössä ei suuria remontteja ole odotettavissa seuraavan viiden vuoden aikana.Vapautuu sopimiksen mukaan.Tiituspohjan taajaman palvelut, koulut, K-market ja lukuisat ulkoilumahdollisuudet ovat lähellä ja Jyväskylään ja Laukaaseen on vain vartin ajomatka. Bussipysäkille parin minuutin matka.
Tori | 30.01.2023 | Hevosvuorentie 40 aJyväskylän Kirittäret harjoitustakki
Myytävänä Jyväskylän kirittärien harjoitustakki, jonka koko on XL. Takin kunto on erinomainen.Mikäli nouto ei onnistu, ostaja maksaa toimituskulut.JyväskyläKirittäretpesäpallopesis
Tori | 19.02.2024 | HelsinkiRivitalo/paritalo/ok-talo
Lisätiedot 4-lapsinen perhe etsii vuokra-asuntoa Jyväskylästä. Mielellään rivitalo/paritalo/ ok-talo. Vähintään 3 makuuhuonetta. Autopaikka oltava.
Tori | 01.04.2022 | JyväskyläEtsitään Omakoti-/pari-/rivitaloa
Lisätiedot Etsitään kodiksi 3mh sisältävää asuntoa. Mielellään 2000-luvulla rakennettu. Jyväskylän seutu. Etuoven tarjonta tuttua joten ota yhteyttä jos tulossa vasta myyntiin. Nopeat kaupat sopivan löytyessä plussaa.
Tori | 23.10.2022 | Jyväskylä