Suositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Omakotitalo Tuusula / Vantaa / Järvenpää / Sipoo
Tarjoa omaasi. Mahdollisuus myös nopeisiin kauppoihin. - Hintaluokka 100-500k- Yli 110m2- Autotalli. Mieluiten harrastekäyttöön soveltuva- Myös haja-asutusalueet
Tori | 25.02.2024 | VantaaJoulupukki Järvenpäähän
21.12.2023 - muutamia aikoja jäljellä, ks alla alueittain. Joulupukkina kierrän Järvenpäätä jo yli 10 vuoden kokemuksella. Olen aina ystävällinen, eläytyvä, raitis, autoileva ja savuton. Tiedän lasten nimet ja kuulumiset. Se lisää tuntuvasti joulun taikaa!Laitathan ensin Tori-viestillä tarkan osoitteesi, niin palailen alla olevan aikataulun mukaisesti. Keikka voidaan sijoittaa logistisesti järkevästi pukin reitin varteen. Näin vältetään turhia kilometrejä jouluaattona.Joulupukin reitti etenee vuonna 2023 seuraavasti: 11-15 Saunakallio-Peltola-Loutti-Haarajoki (klo 11-13 aikoja)13-16 Ristinummi-Kyrölä-Kinnari (1-2 vapaata aikaa)15.30-18.30 Terhola-Pöytäalho-Isokytö (täynnä)18.30->Saunakallio, Loutti (1 vapaa aika)Kun saadaan keikka sovittua, viestitellään vielä ennen joulua tonttujen tiedustelutiedot, eli lasten kuulumiset, harrastukset ja muut pukilta toivottavat terveiset. Samalla sovitaan myös muut käytännön asiat, kuten esimerkiksi se, missä lahjasäkki pukkia odottaa.Pistä rohkeasti viestiä!
Tori | 21.12.2023 | JärvenpääErillistalo, piharakennus, omakotitalo, rivitalo
Lisätiedot Hei!Etsiskelen itsellani pientä erillistaloa, piharakennusta jne. vuokrattavaksi asumista sekä musiikin luomista varten. Kauheasti ääntä tekemisestäni ei lähde, mutta se, että huone olisi erillään muista asunnoista olisi plussaa!Vuokrattavan kohteen tulisi olla mielellään HSL- alueella. Espoo, Vantaa, Helsinki, Kerava tai ehkä myös Järvenpää voisi toimia. Mahdollisesti myös rivitalon pääty tai paritalo voisi olla hyvä tarkoituksiini jos siinä olisi huone erillään viereisestä asunnosta.Laita viestiä jos sulla olisi jotain sopivaa tarjolla niin keskustellaan lisää! :)
Tori | 06.09.2023 | HelsinkiOKT Tontti Tuusula / Vantaa / Järvenpää / Sipoo
Tarjoa omakotitalon tonttia. Mahdollisuus myös nopeisiin kauppoihin. - tontilla saa olla purettavia taloja- saa olla suunnittelutarveratkaisu- mahdollista rakentaa n. 150m2
Tori | 25.02.2024 | VantaaBassoansa
Ammattilaisen valmistama, siisti ja laadukas. Viritystaajuus 120 Hz, vastaava kuin Bassan 120. Kulkeutuu tarvittaessa Haarajoki-Helsinki välille.
Tori | 09.03.2024 | JärvenpääPeilejä 4kpl 46x60cm
Myydään tarpeettomana 4 peiliä joiden koko 45x60cm. Olleet tarralla kiinni, joten taustapuolella jäänteitä tarroista. Kaikki peilipinnat ovat ehjiä ja siistejä. Ensimmäisessä kuvassa peilissä näkyy rapattu katto.Kulkeutuu mukana Järvenpää- Haarajoki suunnalle. Satunnaisesti Pitäjänmäelle.Hintapyyntö kaikista yhteensä 15eur
Tori | 05.03.2024 | VantaaLundia lofty korotusosat
Lundia lofty kerrossängyn korotusosat. Mukaan seinäkiinnikkeet ja muut nippelit. Portaissa pieni jälki (kts.kuvat)Voin kuljettaa arkipäivinä haarajoki-pitäjänmäki(hki) välillä.
Tori | 27.02.2024 | JärvenpääMolo ohut huppari
Lisätiedot Paidat ja bodyt, koko: 134/140 (8-10 vuotta), poikien Molo pitkähihainen paita, koko 140. Eläintalous, nouto Haarajoki.
Tori | 03.07.2023 | JärvenpääDefa Termini 1200 + jalka
Sisätilanlämmitin Termini II 1200W, 5 vuoden takuu. Auto lähti, nämä jäi. Ostettu 27.11. ja käytetty ehkä 5 kertaa joten aivan uudenveroiset. Kulkeutuu Haarajoki-Helsinki välille.
Tori | 03.01.2024 | JärvenpääLasten lasketteluasu 128
Erittäin hyväkuntoinen ONeill-lasketteluanorakki ja -housut lapselle kokoa 128 (8 vuotta). Vedenpitävää (10k) ja hengittävää (10k) kangasta, topattu vuori, miellyttävän pehmeää kangasta hupun vuorissa ja kaikissa taskuissa, lenkit housuissa takin kiinnittämistä varten, lumilukot hihoissa ja lahkeissa jne. Nouto Haarajoki, Järvenpää, tai postitus jolloin pk:t ostajalle. Koirakoti.
Tori | 26.11.2023 | Järvenpää