- 9-osainen sarja - Säästää huomattavasti aikaa ja kustannuksia - Boschin ja Siemensin HDI-injektoreiden irrottamiseen Säästä aikaa ja kustannuksia! Sylinterikansien purkaminen ei...
Virtasenkauppa | Autotarvikkeet | 18.07.2026 | Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Peugeot 406
Peugeot 406 helma kynnykset molemmin puolin. Uudet kori korjauspalat. Hinta kuluineen. Nouto tai lähetys
Tori | 06.05.2023 | KauhavaPeugeot 406
päivittäisessä ajossa ja hyvin toimii leimaa 29.09.2022 hinta ilmoituksessa!!
Tori | 15.08.2022 | JoensuuPeugeot 406
Siisti 406 vuosi malliin nähden. Kaikki huollot ja korjaukset tarkasti kirjattu ylös. Ajoaikaa 19.4.2022 asti. Kierrosluku-ja nopeusmittari näyttää välillä mitä sattuu. Hinta 500 netto. VARATTU HUOMISEEN. Auto on käyttöpoistossa.
Tori | 07.01.2022 | KuortanePeugeot 406
Myydään hyvä farmari Leimaa 02.08.2024 saakka Ajettu 345 tkm Sähkö ikkunat Toimiva Ilmastointi Veto koukku Vakionopeussäädin Nahkaratti Parkkitutka Jakohihna vaihdettu 2020 Ajettu n. 40tkm Vaihto väli 10v/160 tkm Hehkut uusittu tänä vuonna Muutenkin lähes täydellinen huolto kirja Ohjelmoitu Vetää Erittäin hyvin Kahden hengen paku Vero vuodessa n 400e Erittäin hyvä ajaa Koriltaan perus siisti Nokkapeltiä maalailtu ja vähän pelti irvistää Isolla vaihteella kiihdyttäessä vähän sisempi vetarin pää täristää Normaali ajossa ei huomaa Viat huomioitu hinnassa Käteisellä 950e nopeimmalle Vaihto hinta 1500e
Tori | 14.10.2023 | MyrskyläPeugeot 406
Auto on seisonnassa. Akku irrotettuna ja kesärenkaat alla. Talvirenkaat löytyvät. Seuraava katsastus 29/04/24 mennessä. Muutama pientä korjausta vaativa vika. Helmassa hitsattavaa ja tiputtelee öljyä jostain. Muutoin hyväkuntoinen yksilö ikäisekseen. Tule ja hae! Nopeimmat kaupat etusijalla ja hinnasta voidaan neuvotella. Yhteydenotot mieluiten Whatsapilla.
Tori | 20.02.2024 | VaasaPeugeot 406 Puskuri
Puskuri - Löydä omasi tästä Peugeot 406 luettelosta:https://alvadi.fi/p/439544/varaosat/puskuri-2135/peugeot/?model=406UUDET varaosat käytettyjen tuotteiden hintaan!Tilauksen tekeminen on helppoa:1) Klikkaa linkkiä ja valitse sopiva automalli2) Laita varaosa ostoskoriin3) Valitse toimitustapa ja maksuTilauksen jälkeen saat seurantatiedot ja voit seurata kuinka paketti liikkuu kohti sinua.Toimitamme nopeasti koko SuomeenToimituskulut: alkaeen 9.90 eurToimitustapa: Posti, PostNord, DPDMaksutapa: Tilisiirto, Visa, Mastercard, Jousto, PayPalPeugeot 406 Puskuri - klikkaa linkkiä ja tilaa:https://alvadi.fi/p/439544/varaosat/puskuri-2135/peugeot/?model=406Tarvitsetko apua ammattilaisilta?Soita ALVADIlle, autamme sinua valitsemaan oikeat osat.Olemme avoinna:M-P 8:00-18:00L 10:00-15:00Autopalveluihin ja autojen purkaamoile ALVADI tarjoaa erityisehdot. Olemme iloisia nähdessämme teidät kumppanina ja kasvavan kanssanne.Soita saadaksesi lisätietoja.----https://alvadi.fi/p/439544/varaosat/puskuri-2135/peugeot/?model=406OSTA PUSKURI TÄSTÄ
Tori | 09.06.2020 |Peugeot 406 99vm taka-umpiot
Hyväkuntoset peugeot 406 99vm taka-umpiot, hinta mallia tarjoa!
Tori | 26.01.2024 | PadasjokiPeugeot 406 painekytki ilmastointi hdi 2.0
Lisätiedot Konetuki Peugeot 406 2.0 bensa hinta 4Vsihdenuppi hinta ,3Ilmastoinnin painekytkin HDI 2.0 406 Peugeot hinta 5
Tori | 22.02.2021 |Peugeot 406 käyttö-ohjekirja Suomen-kielinen
Peugeot alkuperäinen käyttö-ohjekirja omistajan käsikirja Suomen-kielinenAivan erityisen uljas hyvä opas josta löydät kaikki niksit ja neuvot Peugeotisi ongelmiin ja ominaisuuksiinSinulle joka etsit hienoon aivan ihanaan kauniiseen Peugeottiisi tyylikästä laadukasta kestävää turvallista Suomen-kielistä Peugeotin käyttö-ohjekirjaaHinta 20ePs. Hinnasta vääntäjiä ja tarjoajia en jaksa eli hinta lukee ilmoituksessa!Sopii Peugeot :406 vm.1995-1999Hämeenlinnasta löytyy keskustan tuntumasta jonneka on erittäin helppo löytää ja tulla ja tarvittaessa toimitan Helsinkiin/Vantaalle/Espooseen koti- tai työpaikan ovelle saakka veloituksetta!En lähetä minnekkään millään tavalla!Niksu, Puh.040-7461881 kannattaa soittaa joka päivä klo.8-24 välillä tai lähetä viestiä tai laita sähköpostia : [email protected]äli laitat viestiä mulle niin mikäli mahdollista niin lähetä se tuohon yllä olevaan sähköposti-osoitteeseeni tai laita tekstiviestiä sitten tai soita kun en saa toimimaan tätä uusinta Tori.fi viesti-järjestelmän päivitystä koneellani jostain syystä niin sähköpostilla tai puhelimitse tavoitat mutta, tuon uuden viesti-järjestelmän kautta ei tule viestit jostain syystä luettavakseni kun mulla ilmeisesti on liian vanhat-laitteet käytössäni joissa ei ole kaikkia uusimpia nyky-päivän ominaisuuksia tai jotain kun en oo mikään expertti näissä tietokone-asioissa..PS. Jollen vastaa tai et saa yhteyttä niin lähetä tekstiviesti niin soitan takaisin pikimmiten ja puhelimitse tavoitat parhaiden silloinkin kun olen vaikkapa välillä liikenteessä jossain niin sähköpostit tulevat vain kotikoneelleni ja ne eivät ole silloin luettavissani ennen kuin palaan koneen ääreen mutta, puhelimella saa kiinni aina!
Tori | 04.03.2024 | Hämeenlinna406 Peugeotin rengassarja
Lisätiedot Hercules G2000H 185/70 R14 88HRenkailla ajaa vielä. Pinta ok mutta yhdessä on kulunut reuna jossa kuvio vielä näkyy. Joku pyöränkulma siis ollut väärä.Vanteissa ei mitään jälkeä ja suorat ainoastaan kevyt pintaruoste joka lähtenee ihan vannepesuaineella pois.Näillä vanteilla saat Fordiin tulemaan yli tuuman ulommas kuin vakio vanne ja toimii. On kokeiltu 2 koppaisessa Mondeossa eikä ottanut kaariin kiinni ja mahtui kääntymään ja lisäsi kaarreajo-ominaisuuksia huimasti.Vanteen ET18 kun se Mondeossa on jotain ET47. Lisäksi vanteen muodon ansiosta voit asentaa huomattavasti suuremmat Levyt ja isomman satulan. Itseasiassa Peugeottiin löytyy Brembon levyt Eestistä noin 150euroa pari ja on Fordiin hyvä päivitys jarruihin. Mittaat satulan korkeuden levystä ja sitten vapaan matkan satulasta vanteeseen niin näet paljonko isomman levyn voit laittaa. Mutta tuo Peugeot 406:sen levy on jo hyvä päivitys sitten vain jarrusatula (itsetehdyllä) adapterilla kiinni. Jarrusatulan kiinnitysadapteri menee katsastuksesta läpi kunhan se on laadukkaasti tehty. Jos haluaa monsteri jarrusatulat niin Toyota Hilux:issa on nelimäntäiset ja niitä saa kohtuu hintaan. Taitaa uusi maksaa Virossa noin 200euroa kappale ja Englannissa jotain 100puntaa. Englannista saattaa tulla tullia päälle.
Tori | 11.09.2023 | Kuopio