Kauppapaikat.net
  • Koti ja asuminen
  • Vapaa-aika ja Harrastukset
  • Ajoneuvot ja tarvikkeet
  • Elektroniikka
  • Asunnot ja tontit
  • Muut

Rivitalo 3h kph

1 ilmoitusta löytyi
Tarkenna Järjestä
Hinta
  • 10001 - 1000000 (1)
Ilmoitustyyppi
  • Myydään (1)
Kategoria
  • Kaikki kategoriat
  • Asunnot ja tontit (1)
Sijainti
  • Koko Suomi
Järjestä ilmoitukset:
  • Uusin ensin
  • Vanhin ensin
  • Kallein ensin
  • Halvin ensin
3h+k+kph Vaasan keskustassa

3h+k+kph Vaasan keskustassa

185 000 €

Myytävänä hyväkuntoinen asunto 3h+k+kph 73 m2 Kirkkopuistikolla Vaasan ydinkeskustassa. Lasitettu länsiparveke. Koko asunto o ... Pris: 185000 Euro

FindIt | Vaasa    Ilmianna ylläpidolle
1

Suositut haut

  • Kph 3h
  • Rivitalo 3h
  • Rivitalo Nokia 3h
  • Rivitalo 3h k
  • Rivitalo 3h wc
  • Rivitalo 3h wc
  • Rivitalo 3h s
  • Rivitalo 3h muurame
  • Myydään rivitalo espoo 3h
  • Tampere myynnissä rivitalo 3h
Katso lisää samankaltaisia hakuja

Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla

Rivitalo 3h, k, s

78000 €

Lisätiedot Valoisa rivitalo kolmio, yhdessä tasossa.Sijaitsee rauhallisella ja hyvällä alueella, sipilänmäellä, kuusankoskella. Palvelut löytyvät läheltä.Taloyhtiössä kaukolämpö.Takapiha aidattu ja aukeaa metsään.Velatonhinta :78 000eurMyyntihinta : 65 000eurVastike 385,70eur /kk ,sisältää rahoitusvastikkeen

Tori | 22.01.2023 | Sipiläntie 12 f

Rivitalo 3h+k+s

Ostetaan rivitalo 3h+k+s. Toivomme että asunto olisi mieluusti yhdessä tasossa ja Lappeenrannassa Huhtiniemi-Lavola-alueella. Yhteydenotot puh. 0407734766 tai 0407076259

Tori | 30.10.2021 | Lappeenranta

Rivitalo 3h+k+s 81.5m²

285000 €

2005 rakennettu kaksitasoinen rivarikolmio tulossa myyntiin. Alakerrassa eteinen, wc, keittiö ja olohuone. Yläkerrassa kylpyhuoneen yhteydessä sauna ja wc, sekä kaksi makuuhuonetta ja parveke.Suojaisa ja lämmin takapiha.Valokuvaaja ei ole vielä ehtinyt kuvaamaan. Alustavat esittelyt mahdollisia kiinnostuneille. Rauhallinen ja hyvin hoidettu yhtiö. Vastike 4.20 euroa/m² + 15 euroa vesimaksun ennakko (tasataan vuosittain, huoneistokohtaiset mittarit).Vapautuminen nopeastikin, jos saamme seuraavan kodin ostoprosessin maaliin mutkitta. Olen toiminut taloyhtiön hallituksessa vuodesta 2017, joten osaan kertoa tarvittaessa lisää laajasti taloyhtiöstä sekä asunnosta.Kiinnostuneet voivat lähestyä ensin sähköpostitse jouni_r [at] hotmail.com.Huomasithan, että kohde on vasta tulossa myyntiin.

Tori | 11.08.2022 | Talvitie 30 b 9

Rivitalo 3h + k + s Kuopiosta

Lisätiedot Ostetaan pieni ja näpsäkkä rivitalo kolmio (n. 60 neliötä) Kuopiosta. Rakennusvuosi 2010 alkaen.

Tori | 21.06.2022 | Kuopio

Rivitalo 2/3h+k+s

840 €

Vuokralle tarjotaan ylä-lehtikankaalta kiva rinne rivari. Asunto on remontoitu ja siisti. Lyhyt matka keskustaan.

Tori | 06.05.2023 | Partiokatu

Rivitalo 2-3h Rantakylä / Otava

Pariskunta ja kaksi koiraa etsii rauhalliselta alueelta kivaa rivitalo asuntoa. Piha ja sauna plussaa. Olemme töissä käyvä, mukava ja luotettava pariskunta, koirat lepposia, eivät hauku turhasta.

Tori | 23.03.2023 | Mikkeli

3h+k+kph+vh+p

890 €

Lisätiedot Tilava ja viihtyisä kolmio hissitalon kolmannessa kerroksessa vapautuu 15.8.2023. Hyvällä sijainnilla. Sopii loistavasti esim. pienelle perheelle tai pariskunnalle. Asunnossa on laminaattilattiat. Iso valoisa olohuone, 2 makuuhuonetta, jossa yhdessä makuuhuoneessa tilava vaatehuone. Keittiössä on liesi,uuni/kiertoilmauuni, liesikupu, astianpesukone ja jää/pakastin yhdistelmäkaappi sekä tv. Kylpyhuone on laatoitettu, suihkukoppi ja lattialämmitys. Lasitettu parveke. Taloyhtiössä saunatilat 12e/kk ja sijaitsee asunnosta kaksi kerros alempana. Häkkikellari on asunnon samassa kerroksessa ja kylmäkellari samassa rapussa sekä pyörävarasto rapun oven vieressä. Taloyhtiössä on iso kaunis piha, jossa lasten leikkialue. päiväkodit, lähikauppa ja prisma ostoskeskus sekä juna-asema lähellä.Vuokrasopimus on vähintään vuodeksi, jonka jälkeen sopimus jatkuu toistaiseksi voimassa olevana.Vuokra 890,00Taloussähkö kuuluu vuokraan.Vesi: 21/hlöVuokravakuus 2kkVuokralaiselta edellytetään kotivakuutus.Siistit pienet lemmikit ok.Tupakointi sallittua vain parvekkeella!Tervetuloa katsomaan!

Tori | 13.08.2023 | Uranuksenkatu 3 b 26

Kerrostalohuoneisto, 3h+k+kph/wc

780 €

Erinomaisella sijainnilla Palosaaressa oleva koti.Vuonna 1965 valmistuneen 3-kerroksisen talon 1.kerroksen läpitalonpäätyhuoneisto johon keittiö uusittu 2006 ja kylpyhuone 2013.Lasitettu parveke avautuu länteen.Palosaaren palvelut ja liikenneyhteydet lähellä.Vapautuu 1.5.2023.

Tori | 24.03.2023 | Levoninkatu 21

3h + k + kph + vh + l.parv

740 €

Lisätiedot Siisti läpitalon huoneisto. Kylpyhuone uusittu kokonaan 2018.

Tori | 04.02.2022 | Mustamäentie 22

65 m² 3h + k + kph

495 €

KEMIJÄRVI | Tohmo 3h + k + kph Vuokrataan HETI VAPAA siisti rivitalokolmio! Uudelle vuokralaiselle ensikuun vuokra ALENNETTUUN hintaa vain 395€ (norm. 495€)! ___ Tilava ja hiljattain remontoitu rivitalokolmio omalla pihalla, luonnon lähellä, n. 4km kilometria Kemijärven keskustasta. Sopii erinomaisesti lapsiperheelle tai muutoin rauhalliseen ympäristöön ja palveluiden läheisyyteen kaipaavalle. Asunnon perustiedot: 3h + k + kph 65 m2 Rajakatu 78 98310 Kemijärvi ___ Asuinkulut: Vuokra: 495e (1. kuu 395€) Vesi: 25€ / hlö Sähkö: vuokralainen tekee sopimuksen. ___ Vuokralaiselta vaadimme: Vuokralaisen on oltava siisti ja pidettävä asunto asiallisessa kunnossa. Vuokralainen ottaa kotivakuutuksen. Ensisijalla haemme pidempiaikaista asukasta. Lemmikit neuvoteltavissa. Asuntoon pääsee tutustumaan sopim. mukaan! Terkuin, Tapio Palmio & Ella Nöges

Nettimarkkina | 28.06.2021 | Pieksämäki
 
  • Näin teet turvallisesti kauppaa
  • Tietoa Kauppapaikat.netistä
  • Tietosuoja
↑

© 2026 Kauppapaikat.net