Ruskea lämmin nahkatakki. Merkki DNR. Koko 56. Malli 183/91. Haku Kemistä tai Diili. 60 e.
Tori | 09.07.2026 | Kemi Ilmianna ylläpidolle30v vanha retro Harley-Davidsonin ruskea nahkatakki, koko 100, iso logo selässä. Edessä vetoketju, nepparikiinnitys kaulassa ja vetoketjutaskut sivuilla. Vaihde
Tori | 09.07.2026 | Helsinki Ilmianna ylläpidolleTumman ruskea vintage nahkatakki reisi pituisella mallilla. Koko takissa 48 mutta nykypäivän kokona vastaisi M-L kokoa. Malli 162 cm pitkä tässä.
Tori | 05.07.2026 | Tampere Ilmianna ylläpidolleRuskea H&M nahkatakki kokoa M. Vinovetoketju edessä, useita vetoketjutaskuja ja vyötäröllä solkikiristys. 100% nahkaa.
Tori | 06.07.2026 | Vantaa Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Ruskea nahkatakki koko 36
Lisätiedot Takit ja päällysvaatteet, koko: 36, naisten Ruskea ok kuntoinen lyhyt nahkatakki
Tori | 11.03.2021 |Ruskea nahkatakki koko m
Lisätiedot Takit ja päällysvaatteet, koko: M, naisten Aitonahkainen takki koko M, kunto kuin uusi. HP 40 +6,90 pk
Tori | 28.08.2023 | KauhavaRuskea nahkatakki, koko 54
Takit ja päällysvaatteet, koko: 54, miesten Ruotsalainen, Jofama Mens line. Lähes käyttämätön. Kuvien mukainen.
Tori | 21.02.2023 | MaskuSAKI, ruskea nahkatakki. Koko 56.
Takit ja päällysvaatteet, koko: 56, miesten Siistikuntoinen ruskea nahkatakki. Koko 56.
Tori | 07.03.2024 | LoppiRuskea nahkatakki koko on noin M/L
Takit ja päällysvaatteet, koko: M, miesten Hyvässä kunnossa oleva ruskea nahkatakki, koko on noin M/L
Tori | 21.11.2023 | TuusulaMango ruskea nahkatakki koko S
Takit ja päällysvaatteet, koko: S, naisten Myydään hyvässä kunnossa oleva Mangon ruskea nahkatakki tekonahkaa. Koko S. Hihansuissa vetoketjut, taskuissa ja kauluksissa kullanväriset metallinapit. Nouto Espoon Haukilahdesta tai postikulut ostajalle. Katso myös muut myynnissä olevat vaatteeni.
Tori | 16.09.2023 | EspooOnly ruskea nahkatakki - koko 34
Takit ja päällysvaatteet, koko: 34, naisten Only konjakinruskea nahkarotsi (ei aito!). Koko 34, kainalo-kainalo 43cm, pituus 57cm. Siisti kunto.Nouto tai postitus.
Tori | 04.01.2024 | VantaaMiesten tyylikäs ruskea nahkatakki koko 48
Takit ja päällysvaatteet, koko: 48, miesten Myydään hyväkuntoinen ja tyylikäs miesten kotimainen ruskea Meiker nahkatakki koko 48. Takkia on käytetty vähän. Hintaan lisätään toimituskulut. Ennakkomaksu tilille niin postitan takin kun maksu näkyy tilillä.
Tori | 14.12.2023 | KiuruvesiMiesten Ruskea nahkatakki koko 54 semi-vintage
Lisätiedot Takit ja päällysvaatteet, koko: 54, miesten Tyylikäs Miesten Zeda Ruskea nahkatakki koko 54, semi-vintage. Takki on kuvassa L/52 kokoisen miehen päällä eli on vähän väljä kuvassa. Designed by Roberto BertolucciNahka on pehmeää ja hyvässä kunnossa.Irtolämpökaulus. Vuorellinen.3xpovitaskut.3 taskua.Sopii syksyyn ja talveenkin lämminverisille.
Tori | 30.09.2023 | HelsinkiRuskea vintage nahkatakki koko L
Takit ja päällysvaatteet, koko: L, miesten Ruskea vintage nahkatakki koko L. Hieno takki jollekin rokkistaralle.Kai-kai n.50cm, olka-helma n.78cm.Edessä isot taskut ja kaksi povitaskua.Katso muutkin ilmoitukseni ja jos löydät useampia ostettavia, tulen hinnoissa hyvin vastaan. Lähetys onnistuu.Nahkatakki nahkarotsi vintage rokkitakki
Tori | 09.12.2023 | Hattula