Jonkun tekemä mh6 suzuki pvn tehoputki ja äänrnvsimennin. Putki tehty 80malossille.
Tori | 18.07.2026 | Ilmianna ylläpidolleSuositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Suzuki pv tehoputki
Turbokitin putki ja kaksi vaimenninta
Tori | 17.02.2024 | KiteeSuzuki pv tehoputki
Erinomainen luhaon pakoputki änkällä. Harvassa tuntuu nämä stanssatut olevan.Nouto tai postitus
Tori | 04.12.2023 | EuraSuzuki PV tehoputki
Suzuki pv JTS tehoputki
Suzuki pv JTS tehoputki hyväkuntoinen ja vähän ajettu. Gianellin äänenvaimentimella missä 1h ajetut villat.Välikumena tecnigas enox välikumi.Tässä kunnon laippa joka ei kieroudu Niiko muissa pv putkissa ja saa tiiviiksi aina.Pieni klommo takapuolella ei vaikuta putken toimintaan eikä sitä näe kiinniollessaan. Nouto/posti
Tori | 15.11.2023 | OuluSuzuki PV
Asiallinen rekisterissä oleva klassikko maltillisella teholisäyksellä: 50 cc läppäpytty, 16 mm:n kaasari, tehoputki ja kisasähköt. Juuri vaihdettu takarengas.
Tori | 02.05.2023 | VantaaSuzuki PV
Toimiva ihan asiallinen vm82 PV. Vakio ja kone rempattu. Pv50-118 Ei papereita. Katsastamalla kilpiin trafilla ei runkonumerolla tietoa. 2km ajettu konerempan jälkeen niin pientä säätöä kaipaa varmasti. Mukaan 80 malossi, tehoputki.
Tori | 06.03.2024 | SaloSuzuki pv
Myydään hyvä suzuki pv tallin perukoilta seuraavalle. Mopo seisonut nyt noin 5-6 vuotta kun itsestä mopoajat ajaneet ohitte. Käynnistelty kuitenkin vähintään kerran kesässä. Nyt pesty ja tarkisteltu että mopo toimii, valot jarrut yms. Ajosta aikanaan suoraan jäänytkin. Mopo tullut minulle 2017 jolloin purettu paloiksi ja hiekkapuhallettu sekä pulverimaalattu alkuperäisen väriseksi. Moottori myös samaan aikaan remontoitu (laakerit, stefat) Moottori tällä hetkellä taitaa olla 60cc, mukaan saa myös 50cc sylinterin+männän. Löytyy myös laatikollinen varaosia jossa nopealla vikaisulla kromilokarit, magneeton koppaa, pyörän napaa, ketjun suojaa sekä Gianellin tehoputki!
Tori | 13.11.2023 | KauhavaSuzuki pv
Siitä hyvin rakennettu pv myyntiin! Plussat: -tankki (glitteriä) ja runko maalattu ruiskulla ja muuta pientä -yläkerta ja muu tekniikka vähän ajettu -todella hyvissä säädöissä -lähtee aina helposti käyntii -penkkiin juuri vaihdettu päällinen 14.3.24 vaihettu männänrengas, öljyt ja yläkerran tiivisteet Miinukset: -jarruvalo -etulokari hieman halki takaa Tekniikka: 80malossi -20dellorto -gianellin tehoputki Mukaan mittaristo vakioputki tankin etuosa yms Pyörä sijaitsee jyväskylässä valot jarrut yms toimii todella hyvin! Kiire! Vaihtoja saa ehdottaa tietokoneeseen ja halvempaan mopoon, väliä tarvitsen!
Tori | 16.03.2024 | JyväskyläSuzuki PV
Kuvien mukainen Suzuki PV mökille tai varaosiksi. Suurella todennäköisyydellä ei saa tuota runkoa kilpiin, runkonumero löytyy pv50-157xxx ja kilvet palautettu konttorille 2010. Papereita ei sen hetkiseltä omistajalta ole joten kilpiin tuota ei saa ilman selvityksiä. Trafilta pyydetty poikkeuslupaa ja Trafilta yritetty tavoittaa omistajaa, juttu tulee päätökseen 13.4 ja mikäli sen aikainen omistaja ei ole antanut selvitystä asiaan niin rekisteröintiä ei ole mahdollista tehdä. Ehkä tulevaisuudessa jos rekisteröimätön ajoneuvon raja nousee, nyt raja menee vuodessa 2007. Muuten kuvien mukaisessa kunnossa, tekniikka nykyään 60cc, 16mm kaasari ja tehoputki. Mopo ei ole ollut käynnissä pitkään aikaan joten kytkin on ainakin kuivahtanut eikä irrota kunnolla. Voidaan myydä myös ilman tekniikkaa jolloin hinta 900eur Hinta nousee mikäli trafilta hyväksytty päätös rekisteröintiin tuleekin.
Tori | 10.04.2023 | SaloSuzuki pv giannelli
hyvä kuntonen tehoputki peussiin.
Tori | 05.12.2023 | Siikajoki