Suositut haut
Vastaavia tuotteita on aiemmin myyty näillä hinnoilla
Vespa Primavera 50 4T
Myydään vähän ajettu (264 km) Vespa Primavera 50 4T. Nouto Espoosta. Kaksi kypärää sisältyy hintaan.
Tori | 10.12.2023 | EspooPiaggio Vespa Primavera 50 CC
Joulupakettiin upea vain n. 2 tkm ajettu punainen Vespa Primavera. Mopo on siistissä kunnossa eikä käytön jälkiä juuri ole. Tällä skootterilla koet aitoa Italian tunnelmaa.
Tori | 10.12.2023 | VantaaVespa Primavera 50 Touring E5
AIDOT VESPAT NYT RE MOTORSILTA! Tämä yksilö myyty, kysy saatavuus. Primavera Touring on jo vakiona hyvin varustettu;
Nettimoto | 15.05.2021 | PietarsaariVespa Primavera
Ensimmäinen Vespa 50cc 4-tahti, joka omaksui innovatiivisen i-get-moottorin sisäänrakennetulla barometrisella anturilla, joka tarkkailee jatkuvasti palamista ja mukauttaa sen ajo-olosuhteisiin. Primavera 50 on kompakti tekniikan voitto. Elektroninen ruiskutus ja 3-venttiilinen jakelu (2 imu- ja 1 pakoputki) on kalibroitu täydellisesti suorituskyvyn ja polttoaineenkulutuksen optimoimiseksi, kun taas parannettu käynnistys on tärkeintä. PRIMAVERA 50 4T3V - TEKNISET TIEDOT MOOTTORI 3-venttiilinen 4-tahtinen yksisylinterinen i-get katalysoitu 49,9 cc PORAUS X ISKU 39 mm x 41,4 mm MAX TEHO KAMPIAKSELILTA 2,2 kW - 2,95 hv - 7500 rpm MAX VÄÄNTÖ 2,9 Nm 7 000 rpm:ssä KULUTUS 113mpg CO2-PÄÄSTÖT 57 g/km POLTTOAINEJÄRJESTELMÄ Elektroninen ruiskutus JÄÄHDYTYS Pakotettu ilma STARTTI Sähköinen Vaihteisto CVT automaattinen vääntömomenttipalvelimella KYTKIN Automaattinen kuiva keskipako iskunvaimentimilla KANTAVA RAKENNE Teräslevykuori hitsatuilla rakennevahvikkeilla ETUJOUSITUS Yksivarsi kierrejousella ja hydraulisella iskunvaimentimella TAKAJOUSITUS Kierrejousi yhdellä hydraulisella iskunvaimentimella ETUJARRU Ruostumaton teräslevy Ø 220 mm hydrauli TAKAJARRU Ø 140 mm rumpu mekaaninen ABS/ASR-JÄRJESTELMÄ - ETURENKAAS Tubeless 110/70 - 12 TAKARENKAAS Tubeless 120/70 - 12 PITUUS/LEVEYS/akseliväli 1 870 / 735 / 1 330 mm Istuinkorkeus 790 mm POLTTOAINESÄILIÖN TILAVUUS 8 litraa PÄÄSTÖTEN VAATIMUSTENMUKAISUUS Euro 5
Tori | 05.01.2024 | Leväsentie 2Vespa Primavera
Museoajoneuvo Hyvä Vespa Primavera 125cc. Hyvin huollettu, uudet renkaat. Säilytetty lämpimässä varastossa. Myydään vähäisen käytön vuoksi. Ei vaihtoa
Tori | 17.04.2023 | IlmajokiVespa Primavera 50cc
Vasta sisäänajettu 06/2020 käyttöönotettu mopovespa, 1000 km huolto tehty. USB laturi hansikaslokerossa. Varusteina Malossi CDI-Boxi, Faco flyscreen, Sip jalkatapit taakse ja alkuperäiset osat. Laite on kuin uusi, ei naarmuja tai kolhuja, 43v miehen eka, muttei vika Vespa.
Nettimoto | 15.05.2021 | UlvilaVespa Primavera / Vespa Sprint talvirenkaat
Lisätiedot Vähän käytetyt talvirenkaat vanteineen Vespa 50 cc skootterihin.Koko 120/70-12. Sopii varmuudella 2014 ja uudempiin.
Tori | 02.11.2023 | TurkuVespa Piaggio Primavera Touring
Hyvä skootteri keväästä syksyyn ajoihin. Tavaratilaa edessä ja takana joten matkailukin onnistuu. Istuimen alle mahtuu lisää tavaraa tai kypärä. Rapa ei roisku edestä eikä takaa.Talvella kävi perusteellisen huollon läpi. Kaikki on kunnossa!
Tori | 28.04.2023 | SipooVespa lx 50
Myydään Vespa Lx 50. Nyt edullisesti Talven edestä pois, ei ole säilytyspaikkaa Uudet kumit ja akku Tekniikka toimii, yleisilme siisti. Hieman maalipinnassa kulumaa ja muoviosissa. Paras tulla katsomaan ja kokeilemaan, niin selviää parhaiten. Mahdollista ostaa myös toinen samanlainen Vespa
Tori | 07.11.2023 | OuluVespa Piaggio 50
Myydään kunnostettavaksi. Kulkee paikasta A paikkaan B, mutta ulkokuoressa kauttaaltaan paljon naarmuja ja käytön jälkiä. Nopeusmittari ei toimi, mutta kulkee sen 45 km/h. Istuimen lukko ei toimi, mutta istuimen saa tarvittaessa avattua.
Tori | 09.07.2023 | Lieto