Tuotteen kuvaus
Tämä kuivalle iholle tarkoitettu foundation sisältää hyaluronihappoa ja E-vitamiinia, jotka välittömästi suojaavat ihon luonnollista kosteustasapainoa, samalla kun SPF 50 tarjoaa tehokkaan aurinkosuojan koko päiväksi.
Tämän wake up the glow foundationin edut
Keskivahva peitto luonnollisella hohtavalla viimeistelyllä, joka kestää koko päivän Sisältää hyaluronihappoa, joka rikastaa ihoa kosteudella ja säilyttää joustavuudenE-vitamiini kosteuttaa ja suojaa ihoa vapailta radikaaleiltaSPF 50 tarjoaa testattua ja todistettua aurinkosuojaa päivittäiseen käyttöön
Näin käytät foundationia
Levitä sienellä, siveltimellä tai sormilla. Aloita kasvojen keskeltä ja työskentele ulospäin luonnollisen tuloksen saamiseksi. Luotettava ratkaisu päivittäiseen meikkiin sisäänrakennetulla aurinkosuojalla. Lisää IsaDora The Wake Up the Glow Foundation meikkilaukkuusi jo tänään!