Tuotteen kuvaus
Kosteuttavan hyaluronihappon ja pehmentävän aloe veran ansiosta se hoitaa herkkää ihoa samalla kun tarjoaa luonnollisen hehkun. Parasta kaikessa? Voit käyttää samaa stickiä foundation-, concealer-, contour- ja bronzer-tuotteena saumattoman tuloksen saavuttamiseksi.
Miksi The Wonder Base Stickistä tulee uusi suosikkisi Monipuolinen koostumus - foundation, concealer, contour ja bronzer yhdessä Rikastettu hyaluronihapolla ja aloe veralla, jotka hoitavat herkkää ihoa Rakennettava keskipeittävyys, joka päästää luonnollisen hehkun läpi Käytännöllinen stick-muoto, joka sopii täydellisesti käsilaukkuun
Näin saat kaiken irti foundation stickistäsi
Levitä suoraan iholle kosteuttamisen jälkeen ja sekoita sormilla, siveltimellä tai kostealla meikkisienellä luonnollisen tuloksen saamiseksi, tai käytä kuivaa sientä suuremman peittävyyden saavuttamiseksi. Valmis löytämään foundation-tuotteen, joka tekee kaiken? Kokeile Hickap The Wonder Base Stickiä jo tänään!