Tuotteen kuvaus
Ihanteellinen viimeiseksi vaiheeksi muotoilussa, halusitpa sitten sileät ja sileät, pehmeät laineet tai puhtaan ja hallitun ilmeen.
Edut Välitön, kiiltävä pinta ilman jäykkyyttä Kesyttää pörröisyyden ja sähköisyyden antaen sileän ja tyylikkään ilmeen Kevyt, nopeasti kuivuva koostumus, joka voidaan harjata läpi Voidaan kerrostaa lisää kiiltoa varten – ilman tuotteen kertymistä Sopii kaikille hiustyypeille, myös hienoille hiuksille Tuotteen käyttöohjeet Käytä täysin kuiviin, muotoiltuihin hiuksiin viimeisenä vaiheena.
Pidä pulloa noin 20–30 cm etäisyydellä hiuksista ja suihkuta kevyesti tasaisena sumuna. Hienojen karvojen tarkkaan hallintaan: Suihkuta kämmeniin tai harjaan ja pyyhi varovasti pintaa. Levitä kiiltoa ohuina kerroksina tarpeen mukaan. Vältä tyveä, jos haluat enemmän kiiltoa.
Tulos Kiiltävä, hyvin hoidettu ja hallittu ilme luonnollisella liikkeellä – joka pysyy sileänä ja siistinä koko päivän näyttämättä raskaalta tai rasvaiselta