Tuotteen kuvaus
Vankan ja iskunkestävän rakenteen ansiosta ilman liikkuvia osia lamppu on sekä vedenpitävä että erittäin kestävä. Vector V2:ta voidaan käyttää otsalamppuna, taskulamppuna, pyörän valona ja kypärävalona, ja se on helppo ladata nykyaikaisella USB Touch™ -laturilla. Mukana oleva Lumonite Releasy™ -pääpanta mahdollistaa helpon ja nopean asennuksen.
Tuotetiedot Kirkkaus: enintään 500 lumenia Etäisyys: 105 metriä leveällä hajavalokuviolla Värilämpötila: 5 000 K takaa hyvän värintoiston ja mukavuuden silmälle.
Käyttöaika: jopa 7 tuntia optimaalisessa työtilassa (200 lm) Vesitiivis IPX8-luokituksen mukaan, täysin ilman herkkiä osia Lataus: magneettinen USB tai 1-4 lampun telakointi Kevyt ja joustava rakenne, paino: 77 grammaa Pakkauksen sisältö Lumonite Vector V2 -otsalaisin Sisäänrakennettu akku Lumonite Touch™ USB-latauskaapeli Lumonite Releasy™ -panta pikalukolla