Tuotteen kuvaus
Kaukalo voidaan myös kallistaa ja lukita. Nivelletyssä tiehöyläkuormaajassa FR 130 on liikkuva etuakseli ja täysin toimiva kauhavarsi, joka voidaan lukita paikoilleen. Pelimahdollisuuksien laajentamiseksi MAN TGA Construction -kuorma-auto voidaan varustaa valo- ja äänimoduulilla (art.-nro: 02801) yksinkertaisesti kytkemällä moduuli (ei sisälly toimitukseen).
Kohokohdat, ohjaamo, Ohjaamoa voidaan kallistaa, taittuva ulkopeili, mahdollisuus nähdä moottorilohko, auton kori, kippi- ja salpakaukalo, taittuva sivu, alusta, kulutuspinnan renkaat, Lisätietoja, Asenna valo- ja äänimoduuli, tuotenumero: 02801 & 02802 (ei kuulu toimitukseen) lelun tehostamiseksi, yhteinen, VAROITUS! Ei sovellu alle 36 kuukauden ikäisille lapsille. Tukehtumisvaara - pienet osat.
Ikäsuositus: Sopii 3-vuotiaista ylöspäin leikkimiseen sisällä ja ulkona, Saatu Spiel Gut -palkinto Lisätietoja saat osoitteesta spielgut.org, valmistettu korkealaatuisista muoveista, kuten ABS:stä, Valmistanut Bruder, Mittakaava 1:16, Tämä teksti on käännetty automaattisesti, virheitä voi esiintyä